Gyvenimas

2021.05.14 21:23

Geltona banga prasiveržė – Kaune pagal „Discoteque“ šoka garsiausias miesto fontanas

LRT.lt2021.05.14 21:23

Artėjant „Eurovizijai“ Roterdame, per Lietuvą ir pasaulį besiritanti geltona banga penktadienio vakarą pasiekė kulminaciją. Ta proga garsiausias Kauno fontanas sužibo geltonai ir per visą miestą užgrojo „Discoteque“.

Lietuvą užliejusi geltona banga jau įsiveržė ir mūsų šalies ribų. Likus kelioms dienoms iki gegužės 18 d. vyksiančio pusfinalio, kuriame pasirodys mūsų šalies atstovai grupė „The Roop“, socialinius tinklus tiesiog užplūdo įvairiausi vaizdai – kas dalijosi „Discoteque“ vaizdo klipu, kas savo šokio įrašais, kas nuotraukomis.

Šoko ir maži, ir dideli, šoko ir tie, kurie šokti negali – pavyzdžiui, garsiausias Kauno fontanas. Miesto savivaldybė socialiniame tinkle pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame – tikrų tikriausias Kauno fontano šou. Jį galite pamatyčia čia.

„Garsiausias Kauno fontanas visomis prasmėmis drauge su vandens ir šviesų šokiu šį vakarą užgrojo geltonai! Tai kauniečių meilės ir palaikymo ženklas tiems, kurie jau tapo mūsų širdžių nugalėtojais“, – rašoma prie vaizdo įrašo.

Diskoteką savo viešbučio koridoriuje surengė ir grupės „The Roop“ nariai, dėkoję už tokią milžinišką palaikymo bangą. „Ačiū visiems už geltonąją bangą! Visiems jums – linkėjimai iš Roterdamo. Būkime visi ant bangos, o ne po banga!“, – už palaikymą visos grupės dėkojo „The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius.

Geltona banga atkeliavo iki Roterdamo: „The Roop“ diskoteką užkūrė viešbučio koridoriuje
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.