Naujienų srautas

Gyvenimas2020.05.16 16:42

Pasidairykite, kaip Nyderlandai ruošiasi išskirtinei „Eurovizijos“ transliacijai

LRT.lt 2020.05.16 16:42

„Eurovizijos“ finalo dieną, šeštadienį, LRT tiesiogiai iš Nyderlandų transliuos ceremoniją „Eurovision: Europe Shine a Light“. Kviečiame jus pasižvalgyti, kaip vyksta pasiruošimas išskirtinei transliacijai.

Specialiosios transliacijos iš Nyderlandų metu išvysime visų šalių atstovų pasirodymų ištraukas. Žiūrovų laukia ir kelios staigmenos. Bendrai dainai susivienys visi šių metų „Eurovizijoje“ turėję pasirodyti dalyviai – jie atliks dainą „Love Shine a Light“, kurią 1997 metas „Eurovizijoje“ atliko jos nugalėtojai, grupė iš Jungtinės Karalystės „Katarina and the Waves“.

Dar vieną dainą atliks virtualus „Eurovizijos“ gerbėjų iš įvairių šalių choras, dainuosiantis Johnny Logano dainą „What's Another Year“. Renginį transliuos LRT TELEVIZIJA, o Lietuvos žiūrovams jį komentuos LRT populiariosios muzikos vyr. redaktorius Ramūnas Zilnys.

LRT.lt primena, kad šeštadienį tai ne vienintelė transliacija, nuo 21 val. bus transliuojamas „The Roop“ koncertas „EuROOPvision“. Jį galėsime stebėti ir klausytis per LRT TELEVIZIJĄ, LRT.lt ir LRT RADIJĄ.

Pasirengimo akimirkos – galerijoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi