Eismas

2018.07.31 23:46

Šiaulių pareigūnams įkliuvo modifikuotas „policijos“ BMW: sustabdė ne dėl išvaizdos

DELFI.lt2018.07.31 23:46

Nusprendęs modifikuoti turimą BMW E46 ir paversti šį savotišku amerikietišku policijos automobiliu, šiaulietis greičiausiai nesitikėjo, kad dėl modifikacijų teks aiškintis tikriems pareigūnams.

Šiaulių apskrities policijos pareigūnai pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame – modifikuotas BMW, apklijuotas taip, kad primintų JAV policijos automobilį. Pareigūnams užkliuvo ne automobilio išvaizda, o tai, kad vaikinas, vairavęs BMW, buvo įsijungęs švyturėlius.

Sustabdytas BMW vairuotojas atsiprašė pareigūnų ir tikino, kad švyturėliai įsijungė netyčia. Esą įranga sumontuota norint dalyvauti išskirtinių automobilių renginiuose, ir yra valdoma telefonu. Šis, kaip sakė sustabdytasis, sukvailiojo, tad ir švyturėliai įsijungė.

„Tikrai nenaudoju piktavališkai, renginiams buvo sumontuota. Galiu parodyti, kaip viskas čia veikia, galiu čia pat prie jūsų viską išmontuoti“, – aiškinosi vaikinas ir netruko pademonstruoti, kad švyturėliai, įrengti už BMW radiatoriaus grotelių, gali žybčioti ne tik specialiosioms tarnyboms būdingomis šviesomis, bet ir kitomis spalvomis.

Tiesa, itin griežta bausmė už tokios įrangos naudojimą negresia. Kelių eismo taisyklėse (KET) nurodoma, kad transporto priemonių vairavimas su įrengtais žybčiojančiais švyturėliais ar specialiais garso signalais be leidimo užtraukia baudą vairuotojams nuo 30 iki 50 eurų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.