Svečiuose pas Editą. Norvilai apie sveikų santykių receptą: būtina pailsėti ir nuo vaikų, ir vieniems nuo kito

Viena romantiškiausių Lietuvos porų – Renata ir Deivis Norvilai – nustebino sprendimu persikelti į mažiau judrią aplinką, į savo sodybą Zarasų krašte. Solistas ir artistas, žymus tenoras, muzikinių projektų laimėtojas Deivis savo šeimai rado geriausią sprendimą. O dainininkė Renata Norvilė – grupės „La Forza“ narė, trijų gražuolių vaikų mama, Deivio žmona ir tituluota gražuolė – miestą taip pat mielu noru iškeitė į žalumos pilnas erdves.

Nors gyveno nuosavame name, Norvilų šeimyna per karantiną susikrovė lagaminus ir išsikraustė į sodybą Zarasų rajone. Norvilai juokaudami pripažino, kad Renatai reikia idealios tvarkos, o Deiviui – erdvės ir polėkio.

Mylimi publikos atlikėjai pabeldė į medį ir pasidžiaugė, kad jiems pavyko karantiną išbūti taikiai, nors prisipažino, kad matyti aplink tiek skyrybų nebuvo lengva. Deivis tikina, kad žymių šeimų griūtys – karantino pasekmės, ypač sudėtinga poroms, dirbančioms kartu.

Kam Norvilams dar viena sodyba netoliese jau turimos ir kokį smagų, azartišką ir emocijų pilną žaidimą su jais žaidė Edita – pamatysite laidoje „Svečiuose pas Editą“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau