Į tėvynę grįžusi Jūratė nesupranta burnojančiųjų ant Lietuvos: ir čia galima sugalvoti pelningos veiklos

Jūratė Daniliauskaitė iš Vilkaviškio, pati nesupranta kas nutiko, kad ji vieną dieną staiga, nieko neapgalvojusi nusprendė išvykti laimės ieškoti į Norvegiją. Tačiau dabar džiaugiasi, kad pabandė šios duonos ir galutinai įsitikino, kad Lietuvą myli labiau už bet kokius pinigus, dėl kurių į Skandinaviją plūsta tūkstančiai tautiečių. Didelį klientų ratą ne tik Vilkaviškyje, bet aplinkiniuose miesteliuose turėjusi profesionali manikiūrininkė net neįsivaizdavo, ką veiks nuvykusi į Norvegiją, tačiau save ramino, kad neprapuls, nes visada gali apsisukti ir grįžti atgal.

Glaudžiai bendravusi su tame pačiame Norvegijos miestelyje susibūrusia lietuvių bendruomene, Jūratė netikėtai užmezgė romaną: jos širdį užkariavo išvaizdus, aukštas žemaitis. Deja, nors susilaukė sūnaus, pora vis tik pasuko skirtingais keliais. Jūratė pyksta ant tų žmonių, kurie keiksnoja Lietuvą ir sako, kad mūsų šalyje nėra darbų. Ji įsitikinusi, kad, gerai pasukus galvą, tikrai galima susigalvoti pelningos veiklos. Ir pati tą stengiasi parodyti savo pavyzdžiu. Dabar Jūratė turi du darbus. Vienomis dienomis ji tvarko moterų nagus Vilkaviškyje, kitomis – budi Kauno nepilnamečių tardybo izoliatoriuje – pataisos namuose. Save Jūratė vadina griežta apsaugine, su kuria geriau nejuokauti.

Plepė Monika
Redaktorius
Nemanytė-Lungienė Ginatrė
Režisierius
Aleksandravičius Kęstutis, Gudeliūnas Vilius
Operatorius
Černauskienė Laura, Vilimas Jonas
Prodiuseris
Andriukevičius Ignas
Skaitovas
Marjenkovas Aleksandras, Daniliauskaitė Jūratė, Genys Šarūnas, Mišeikaitė Augustina, Raukštienė Kristina, Ramanauskas Deimantas, Zubrickienė Joana
Pašnekovas
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau