Labdaros akcijas organizuojantis Aleksandras: pakeičiau savo gyvenimą, dabar noriu padėti kitiems

Aleksandro Marjenkovo namuose Vilniuje puikuojasi jo trofėjai, gauti už pergales įvairių sporto šakų varžybose. Tačiau labdaros akcijas, kurias rengia kartu su Anglijoje gyvenančiais lietuviais, Aleksandras laiko ne ką mažesniais laimėjimais. Prieš penkiolika metų tituluotas sportininkas išvyko į Angliją. Tada pagrindinis tikslas buvo užsidirbti. Šiandien Aleksandras, įsitvirtinęs Anglijoje ir jau grįžęs į Lietuvą, nori ne tik gerai gyventi pats, bet ir padėti kitiems.

„Mano gyvenimas nebuvo tobulas, bet sugebėjau jį pakeisti. Dabar norisi, kad vaikams Lietuvoje nieko netrūktų“, – sako neseniai Angliją palikęs vyras. Ten jis praėjo visą kliūčių ruožą. Pašnekovas prisipažįsta, kad ilgą laiką Anglijoje jautėsi tarytum ateivis, nes Anglijoje viskas kitaip nei Lietuvoje, kur jis užaugo ir pradėjo sportuoti. Tačiau to, kad svetur pasiekė visko, ko norėjo, Aleksandras nesureikšmina. Daug bendravęs su žmonėmis iš Lietuvos, Lenkijos ir kitų kaimyninių šalių, jis nesutiko nė vieno, kuris svetur pradėjęs, kaip sakoma, „nuo nulio“, nebūtų susidūręs su sunkumais. Dabar, kai jau gyvena ne Anglijoje, o Lietuvoje, sportininkas tiki, kad prisidėti prie bendro gėrio galės dar daugiau.

Plepė Monika
Redaktorius
Nemanytė-Lungienė Ginatrė
Režisierius
Aleksandravičius Kęstutis, Gudeliūnas Vilius
Operatorius
Černauskienė Laura, Vilimas Jonas
Prodiuseris
Andriukevičius Ignas
Skaitovas
Marjenkovas Aleksandras, Daniliauskaitė Jūratė, Genys Šarūnas, Mišeikaitė Augustina, Raukštienė Kristina, Ramanauskas Deimantas, Zubrickienė Joana
Pašnekovas
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau