Su džiaugsmu į Lietuvą sugrįžę alytiškiai purtosi laiko JK: jautėmės nuvertinti

Alytiškių pora Karolina Slavinskaitė ir Domantas Vokietaitis porą metų praleidę Jungtinėje Karalystėje dabar purtosi ir vadina tą laikotarpį labai sudėtingu bei nemaloniu. Praėjusį rudenį jiedu grįžo gyvenimo kurti atgal į Lietuvą, o patraukliausias jiems pasirodė Kaunas.

Kad reikia pabandyti išvažiuoti sako sugalvojęs Domantas. Jam atrodė, kad studijuojant Jungtinėje Karalystėje – bus daugiau perspektyvų, taip pat manė, kad ten iškart gaus gerą darbą ir žinoma - geresnį atlyginimą.Skirtingai nei Domantas, Karolina Jungtinės Karalystės niekada neįsivaizdavo kaip patrauklios ir gyvenimui tinkamos šalies. Ji sako, kad niekada ten nebūtų vykusi, jeigu ne mylimojo mokslai.

Todėl, tą dieną, kai sužinojo, kad studijos perkeliamos nuotoliniu būdu – ji vadina pačia geriausia visoje šioje istorijoje.Su nekantrumu laukusi dienos, kada galės grįžti į Lietuvą, Karolina pasakoja, kad užsienyje jautėsi nuvertinta, tarsi būtų kažkuo prastesnė už vietinius.

Be to, jaunai mergina ten teko atlaikyti didžiulę konkurenciją.Nors sugrįžo prieš pat šalies užsidarymą antrajam karantinui – tiek Karolina, tiek Domantas sako, kad viskas buvo labai paprasta ir greita. Abiems kone iškarto pavyko susirasti patinkančius darbus.

Plepė Monika
Redaktorius
Nemanytė-Lungienė Ginatrė
Režisierius
Aleksandravičius Kęstutis, Gudeliūnas Vilius
Operatorius
Černauskienė Laura, Vilimas Jonas
Prodiuseris
Šiugždinienė Jurgita, Černiauskaitė Alvija, Stasiulis Danielius, Armonaitė Aušrinė, Valiukas Mindaugas, Raižienė Rasa, Avižienytė Sandra, Lukšys Egidijus, Šakalytė Edita, Pranauskas Gražina, Slavinskaitė Karolina, Vokietaitis Domantas, Špučys Dainius
Pašnekovas
Valiukas Mindaugas, Mileris Darius-Nojus, Avižienytė Sandra
Atlikėjas
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau