Projektas „LT Big Brother“ ieško dalyvių: pasakoja mentorius Romanas, iš Silicio slėnio grįžęs į Kauną

Į darbą kasdien Romanas dabar eina gimtajame Kaune. Nors dar visai neseniai savo namais vadino Kaliforniją. Į Jungtines valstijas jis išvyko prieš 15 metų vos baigęs studijas Vytauto didžiojo universitete. Nors čia studijavo istoriją, pripažįsta, už Atlanto istoriku netapo. O ir studijų metais sukauptų žinių mažai teprireikė. Naujame gyvenimo etape visko mokytis teko iš naujo.

Iš pradžių Romanas Jungtinėse valstijose įsikūrė rytinėje pakrantėje. Kaip pats sako, gyvenimo pradžia naujoje šalyje buvo labai banali. Tačiau po penkerių metų Romanui gyvenimą keisti teko dar kartą. Rytinę pakrantę jis iškeitė į vakarinę. O tiksliau, legendomis apipintą Silicio slėnį Kalifornijoje, kur savo būstinę įkūrė pirmas lietuviškas startuolis ir pakvietė Romaną prisijungti. Būtent dirbdamas ateities transportą kuriančioje įmonėje Romanas nusprendė, kad pats laikas savo žiniomis pasidalinti ir su kitais. Vieną rytą atėjęs į darbą ir įsipylęs kavos, vartė lietuvišką dienraštį. Tokių mentorių, kokiu tapo jis, jau 13 metų gyvuojančiame projekte „LT Big Brother“ – daugiau nei 200. Londono lietuvių profesionalų klubo idėja sėkmingai išsiplėtė ir kitose šalyse. Kasmet 9 mėnesius mažosiomis sesėmis ar broliais pasiryžta tapti daugiau nei 300 dalyvių iš 24 šalių visame pasaulyje.

Plepė Monika
Redaktorius
Nemanytė-Lungienė Ginatrė
Režisierius
Aleksandravičius Kęstutis, Gudeliūnas Vilius
Operatorius
Černauskienė Laura, Vilimas Jonas
Prodiuseris
Simonaitienė Donata, Bujanauskas Jūratė, Asanavičiūtė Dalia, Meilūnas Egidijus, Zontovičius Romanas, Naujokaitė Rūta, Slavinskaitė Sabina, Minelgaitė Inga, Čiuplys Ramūnas, Žičkytė Giedrė
Pašnekovas
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau