Iš gyvenimo duobės išlipusi Inesa JAV sukūrė sėkmingą verslą: įkvėpė noras padėti sergančiai mamai

Iš Šiaulių kilusi, bet jau trylika metų Jungtinėse Amerikos Valstijose, Ilinojuje netoli Čikagos įsikūrusi Inesa Ponomariovaitė pati sunkiai gali patikėti, kaip už Atlanto susiklostė jos gyvenimas: nuo neplanuotos santuokos iki dramatiškų skyrybų, finansinė duobė, fiziškai sunkūs darbai, bet galiausiai lietuvė praturtėjo įkūrusi kanapių aliejumi prekiaujančią kompaniją.

Kad pasiliks gyventi Amerikoje, ar kad čia taps verslininke, Inesa sako niekada net nesvajojusi. „Tai turėjo būti tik trumpa turistinė kelionė“, – aiškina ji, tačiau visas kortas sumaišė Čikagoje sutiktas lietuvis. Moteris neslepia, kad staiga įsiplieskusi meilės istorija greitai apkarto. „Po skyrybų prasidėjo mano gyvenimo duobė“, – prisiminusi tą laikotarpį atvirai sako Inesa ir prisipažįsta, kad ėmė piktnaudžiauti alkoholiu. Nuolatiniai vakarėliai tuo metu padėdavo užpildyti atsiradusią tuštumą.

Pagrindinis Inesos tikslas šiuo metu – iš uždirbtų pinigų padaryti dovaną Pakistane esančiam krikščioniškam vaikų globos centrui. Ji svajoja ten pastatyti bažnyčią.