Žinios. Nuo kitų metų parduotuvėse nebeliks gyvos žuvies: verslas sako, kad naikinamos tradicijos ir prašo daugiau laiko pasiruošti

LRT TELEVIZIJA

2020.11.10 07:41

Armėnijos premjeras pranešė pasirašęs taikos susitarimą su Rusijos ir Azerbaidžano vadovais dėl karinių veiksmų nutraukimo Kalnų Karabache. Nikolas Pašinianas socialiniame tinkle teigia, kad tai skausmingas susitarimas, tačiau jis priimtas gerai įvertinus padėtį mūšio lauke. Azerbaidžano prezidentas Ilhamas Alijevas teigia, kad šis susitarimas yra istorinis ir tai yra Armėnijos kapituliacija.

Prancūzijos prezidentas po išpuolių Paryžiaus priemiestyje, Nicoje ir Vienoje šiandien rengs Europos lyderių vaizdo konferenciją dėl atsako džihadistams. Emmanuelis Macronas priims Austrijos kanclerį, o prie jų vaizdo ryšiu prisijungs Vokietijos kanclerė, Europos Komisijos ir Europos vadovų tarybos pirmininkai.

Nuo kitų metų balandžio visose prekybos vietose nebebus galima parduoti gyvos žuvies. Gyvūnų teisių aktyvistai džiaugiasi, kad dalis prekybos centrų jau dabar to atsiskė, problema išlikę turgavietės. Žuvų verslo atstovai tvarką peikia, nes anot jų – taip naikinama gyvos žuvies pardavimo tradicija, o pereinamasis laikotarpis – per trumpas.

Internete vyksta dviejų savaičių trukmės aukcionas, kuriame galima įsigyti itin retų, niekur nepublikuotų nuotraukų iš kosmoso. Tarp 2400 fotografijų ir kadrai su „Apollo 11“ misijos metu Mėnulyje įsiamžinusiais astronautais.

Ved. Justė Tamošaitienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau