Žinios. Per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 1056 koronaviruso atvejai, pranešama apie dar 3 mirtis

Tėvynės sąjungos, Liberalų sąjūdžio ir Laisvės partijos lyderiai Seime pasirašė sutartį dėl naujos valdančiosios koalicijos sudarymo. Dokumente teigiama, kad dešinieji yra pasiryžę telktis siekdami atkurti pasitikėjimo ryšius valstybėje bei tarp jos žmonių bei sudaro koalicinio bendradarbiavimo ir Vyriausybės formavimo susitarimą.

Per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 1056 koronaviruso atvejai. Po maždaug 300 registruota Vilniaus ir Kauno apskrityse. Per vakar ištirta mažiau nei puspenkto tūkstančio ėminių, o tai yra maždaug triskart mažiau nei pastarosiomis darbo dienomis. Pranešama apie tris naujas mirtis.

Išrinktasis Jungtinių Valstijų Prezidentas Joe Bidenas jau buria valdžios perėmimo komandą, tuo metu Donaldas Trumpas kuria planus, kaip užginčyti pralaimėjimą ir kartoja, kad pergalė pavogta.

Baltarusijos pareigūnai vakar sulaikė daugiau nei 1000 protestuotojų. Žmogaus teisių centro Vesna duomenimis, tarp sulaikytųjų ir 2008-ųjų Miss Baltarusija, ir olimpinių žaidinių prizininkas.

Danės upėje prišvartuotas 72 metų senumo laivas „Ole Willasen“ vėl skendo.

Panevėžiečių šeima siekia keisti visuomenės požiūrį į senelių globos namus – buvusią kaimo mokyklą jie pavertė moderniais namais senjorams. Čia sudarytos sąlygos gyventi ne pagal nustatytą dienotvarkę, o planuotis ją savarankiškai.

Orai.

Ved. Ignas Andriukevičius.