Žinios. Panevėžiečiai kaimo mokyklą pavertė moderniais namais senjorams: čia kuriamos sąlygos gyventi savarankiškai

COVID-19 toliau plinta ligoninėse: dėl viruso protrūkio nuo šiandien Marijampolės ligoninė stabdo planines operacijas, veiklą iš dalies riboja ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno ligoninė. Koronavirusas išplito ir Švenčionių rajono ligoninėje – pranešama, kad vakar virusas nustatytas Slaugos skyriaus personalui ir keliolikai pacientų.

Jungtinių Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas vis dar nepripažįsta Joe Bideno pergalės prezidento rinkimuose. Trumpas pagrįstų įrodymų nepateikė, bet tikina, kad rinkimai suklastoti, ir šią savaitę žada tęsti bylinėjimosi maratoną.

Centro dešinės koaliciją buriančios partijos šiandien ketina pasirašyti valdančiosios koalicijos sutartį. Joje kaip svarbiausi būsimi įsipareigojimai nurodomi nacionalinis susitarimas dėl švietimo, proveržio siekis ekonomikoje, socialiai pažeidžiamų visuomenės grupių įgalinimas bei sveikatos paslaugų kokybės ir prieinamumo užtikrinimas.

Atsistatydinęs Kosovo prezidentas Hashimas Thaci šiandien stos prieš Tarptautinį teisingumo teismą Hagoje. Thaci buvo vienas iš Kosovo išlaisvinimo armijos vadų šiai kariaujant dėl Kosovo nepriklausomybės nuo Serbijos dešimtajame dešimtmetyje.

Panevėžiečių šeima siekia keisti visuomenės požiūrį į senelių globos namus – buvusią kaimo mokyklą jie pavertė moderniais namais senjorams. Čia sudarytos sąlygos gyventi ne pagal nustatytą dienotvarkę, o planuotis ją savarankiškai.

Orai. Sportas.

Ved. Simona Vasiliauskaitė.