Žinios. Tokios įtemptos rinkimų kovos JAV seniai nebuvo: Bidenas pareiškė „žengiąs į pergalę“

Turimais duomenimis, kova dėl Baltųjų rūmų krypsta demokratų kandidato Joe Bideno naudai. Kol kas jis užsitikrino 223 rinkikų balsus, Donaldas Trumpas 174 rinkikų balsų. Pergalei Jungtinių Valstijų prezidento rinkimuose būtini 270 rinkikų balsų. Lietuvoje buvo pirma nakties, kai Jungtinių Valstijų Rytinėje pakrantėje baigėsi balsavimas. Vėliau balsavimo pabaigą ėmė skelbti kitos apygardos ir valstijos.

Vyriausybė šiandien spręs dėl visuotinio karantino šalyje. Pasak premjero Sauliaus Skvernelio, jis būtų įvedamas šeštadienį mažiausiai trims savaitėms. Siūloma uždrausti burtis ne didesnėmis nei dviejų šeimų ir dešimties asmenų grupėmis, sporto varžybos, koncertai ar kiti renginiai būtų leidžiami tik be žiūrovų.

Seimo rinkimus laimėjusių partijų – Tėvynės sąjungos, Liberalų sąjūdžio ir Laisvės partijos lyderiai tęsia derybas dėl valdančiosios koalicijos programos. Šiandien aptarti koalicijos planus prezidentas susitinka su konservatorių lydere ir kandidate į premjerus Ingrida Šimonyte.

Netektis. Eidamas 65-uosius mirė vienas garsiausių Lietuvos kompozitorių Faustas Latėnas.

Austrijoje paskelbtas trijų dienų gedulas pagerbiant žuvusius per teroro išpuolį Vienoje. Keturi žmonės žuvo, kai 20-metis vyras, turintis Austrijos ir Makedonijos pilietybę, sėdėjęs kalėjime, prijaučiantis vadinamajai Islamo valstybei pirmadienio vakarą pradėjo šaudyti judriame Austrijos sostinės centre.

Orai.

Ved. Simona Vasiliauskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau