Žinios. Vaškinių figūrų muziejaus prognozė aiški: Trumpo figūra atsidūrė šiukšliadėžėje

Per išpuolį Austrijos sostinėje Vienoje žuvo mažiausiai trys žmonės, tarp jų – ir užpuolikas, dar 14 buvo sužeisti. Austrijos policija ieško įtariamųjų. Šalies vidaus reikalų ministras tvirtina, kad šaudynės netoli didelės sinagogos greičiausiai yra teroro ataka.

Vokietijos kanclerė Angela Merkel perspėjo, kad nereikia tikėtis didelių Naujųjų metų pobūvių, bet šeimos Kalėdos bus įmanomos, jeigu bus laikomasi atsargumo priemonių. Vokietijoje jau galioja dalinis karantinas, taip pat Prancūzijoje, Belgijoje, Airijoje, Čekijoje.

Dar mažiausiai parą reikės palaukti atsakymo į vieną svarbiausių pastaruoju metu klausimų – kas taps naujuoju Jungtinių Valstijų prezidentu. Apklausos rodo, kad mažiausiai penkiais procentiniais punktais pirmauja demokratų kandidatas Joe Bidenas, bet rinkimų baigtį dar gaubia nežinia.

Naujojoje Zelandijoje formuojama nauja vyriausybė. Spalio mėnesį rinkimus triuškinamai laimėjusi Leiboristų partija valdančiąją koaliciją sudarys su Žaliaisias.

Lietuvoje švelnėjant klimatui vis daugiau ūkių ryžtasi auginti kukurūzus. Didžioji jų dalis skirta pašarui, tačiau auginama ir maistui. Lietuva, kaip kukurūzų augintoja, pasaulio grūdų rinkoje konkuruoti dar nepajėgi.

Berlyno Madam Tiuso vaškinių skulptūrų muziejaus prognozė, atrodo, jau aiški – Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus laimės ne Donaldas Trumpas. Jo vaškinė figūra iškelta iš muziejaus.

Orai.

Ved. Justė Tamošaitienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau