Žinios. Daugėjant koronaviruso atvejų, premjeras rengia pasitarimus dėl karantino griežtinimo

Lietuvoje daugėjant koronaviruso atvejų, premjeras rengia pasitarimus dėl karantino griežtinimo kai kuriose savivaldybėse. Premjero teigimu, medikų ir mokslininkų grupės bus prašoma pateikti konkrečius siūlymus dėl naujų priemonių.

Per išpuolį Austrijos sostinėje Vienoje žuvo mažiausiai trys žmonės, tarp jų – ir užpuolikas, dar 14 buvo sužeisti. Austrijos policija ieško įtariamųjų. Šalies vidaus reikalų ministras tvirtina, kad šaudynės netoli didelės sinagogos greičiausiai yra teroro ataka.

Ko iš Jungtinių Valstijų prezidento rinkimų tikisi užsienio šalių gyventojai? Reporteriai tai mėgino išsiaiškinti sostinių gatvėse.

Prezidentui Valdui Adamkui sueina 94-eri. Gimęs Kaune, vėliau keturis dešimtmečius savo gyvenimo jis praleido Jungtinėse Valstijose. Būsimasis Lietuvos prezidentas aktyviaI dalyvavo lietuvių išeivijos visuomeninėje ir politinėje veikloje, o nuo 1972-ųjų kasmet atvykdavo į Lietuvą.

Beveik 32 mln. gyventojų turinčiame Peru užsikrėtusiųjų koronavirusu – daugiau kaip 900 tūkst., mirė beveik 35 tūkst., bet valdžia, kaip ir žadėjo, prasidėjus lapkričiui, turistams atidarė senovės inkų citadelę Anduose – Maču Pikču.

Orai. Sportas.

Ved. Justė Tamošaitienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau