Žinios. Sausumą pasiekęs uraganas „Laura“ nusinešė mažiausiai šešias gyvybes

Preliminariais Nacionalinio visuomenės sveikatos centro duomenimis, praėjusią parą Lietuvoje nustatyta kone pusšimtis naujų COVID-19 atvejų. Tai didžiausias užsikrėtimų skaičius nuo balandžio 19 d., tąkart fiksuoti 59 COVID-19 atvejai. Centro atstovė Daiva Razmuvienė LRT RADIJUI sako, kad augančius skaičius lemia ir žmonių atsipalaidavimas, o atsekti naujus atvejus darosi vis sunkiau.

Sulaukęs Rusijos prezidento palaikymo, Aliaksandro Lukašenkos režimas vėl ėmė demonstruoti jėgą: vakare sulaikyti apie 200 žmonių. Tarp suimtų – kelios dešimtys žurnalistų, kai kurie paleisti, bet dalis šiandien stos prieš teismą. Viena reporterė išvežta į ligoninę, o švedas fotografas bus deportuotas. Tuo metu prie Lietuvos sienos Baltarusijos kariuomenė turi pradėti didelio masto karines pratybas.

Vakar Jungtines Amerikos Valstijas pasiekęs uraganas „Laura“ nusinešė mažiausiai šešias gyvybes Luizianoje.

Jungtinės Tautos įspėja, kad pasaulis dėl COVID-19 pandemijos išgyvena „švietimo krizę“: net trečdalis vaikų, ypač skurdesnėse šalyse, neturi galimybės mokytis nuotoliniu būdu. Tuo tarpu šalys Europoje rengiasi pradėti mokslo metus – kaip tik tuo metu, kai beveik visur virusas vėl plinta intensyviau.

Orai.

Sportas.

Ved. Justė Tamošaitienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau