Žinios. Plinta: praėjusią parą nustatyta kone pusšimtis naujų koronaviruso atvejų

Preliminariais Nacionalinio visuomenės sveikatos centro duomenimis, praėjusią parą Lietuvoje nustatyta kone pusšimtis naujų COVID-19 atvejų. Tai didžiausias užsikrėtimų skaičius nuo balandžio 19 d., tąkart fiksuoti 59 COVID-19 atvejai. Centro atstovė Daiva Razmuvienė LRT RADIJUI sako, kad augančius skaičius lemia ir žmonių atsipalaidavimas, o atsekti naujus atvejus darosi vis sunkiau.

Sulaukęs Rusijos prezidento palaikymo, Aliaksandro Lukašenkos režimas vėl ėmė demonstruoti jėgą: vakare sulaikyti apie 200 žmonių. Tarp suimtų – kelios dešimtys žurnalistų, kai kurie paleisti, bet dalis šiandien stos prieš teismą. Viena reporterė išvežta į ligoninę, o švedas fotografas bus deportuotas. Tuo metu prie Lietuvos sienos Baltarusijos kariuomenė turi pradėti didelio masto karines pratybas.

Konstitucinis Teismas skelbs nutarimą, ar pernai liepą iš naujo tvirtinant įgaliojimus premjero Sauliaus Skvernelio Vyriausybei nebuvo pažeista Konstitucija.

Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas oficialiai priėmė respublikonų partijos nominaciją siekti antrosios kadencijos. Per kalbą iš Baltųjų Rūmų D. Trumpas prisistatė kaip įstatymo ir tvarkos prezidentas, kalbėjo, kad jo varžovas, demokratas Joe Bidenas šalies valdyti nepajėgs.

Orai.

Sportas.

Ved. Justė Tamošaitienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau