Žinios. ES prekybos komisaras Philas Hoganas paskelbė, kad traukiasi iš pareigų

Europos Sąjungos užsienio reikalų ministrai šiandien neformaliame susitikime Berlyne aptars sankcijas Baltarusijai. Saugumo pajėgos vakare išvaikė taikiai Minske besirinkusius žmones, Baltarusijos sostinėje naktį išjungtas mobilusis internetas.

Seimo rinkimuose dalyvaujančios partijos burtų keliu išsiaiškins savo numerį rinkimuose – juo partija bus pažymėta balsalapyje. Bus traukiama 17 numerių – tiek partijų dalyvauja rinkimuose daugiamandasėse apygardose.

Europos Sąjungos prekybos komisaras Philas Hoganas paskelbė, kad traukiasi iš pareigų. Jis buvo kritikuojamas už tai, kad lankydamasis Airijoje galbūt pažeidė dėl koronaviruso taikomus apribojimus.

Kaip KGB dorojosi su žmonėmis, kurie kritikavo sovietinę sistemą, Lietuvos ypatingasis archyvas atskleidžia virtualioje parodoje, skirtoje poetui, filosofui, chemijos mokslų daktarui Mindaugui Tomoniui.

92-ejų vietnamietis beveik aštuonis dešimtmečius nekirpo, nešukavo ir neplovė plaukų. Todėl dabar turi penkių metrų ilgio dredą, kurį nešioja susuktą ant galvos. Tamsūs pačiame gale ir vis pilkesni, o galiausiai visai balti – plaukuose atsispindi beveik visas vyro gyvenimas.

Orai.

Ved. Ignas Andriukevičius.