Žinios. Gelbėtojai grūmoja pirštu: atsipalaidavę žmonės pervertina savo jėgas ir lenda į pavojingas bangas

Ketvirtą naktį iš eilės Baltarusijos gyventojai išėjo į gatves protestuoti prieš Aliaksandro Lukašenkos režimą. Vėl neišvengta susirėmimų, per kuriuos sužeista daugybė žmonių. Šalies valdžia oficialiai pranešė, kad per protestus žuvo mažiausiai vienas žmogus. Šalyje ir toliau slopinamas interneto ryšys, o žurnalistai sulaikomi. Pasibaisėję savo buvusių kolegų elgesiu dalis kareivių ir pareigūnų dalijasi vaizdo įrašais, kuriuose uniformas išmeta į šiukšlių dėžę. Atskirą protestą surengė ir Minsko medikai. Tarptautinė bendruomenė vis stipriau kritikuoja Aliaksandro Lukašenkos veiksmus.

Valdovų rūmuose bus apdovanoti geriausiai brandos egzaminus išlaikę abiturientai. Apdovanoti ketinama 82 „šimtukininkus“, surinkusius po penkis, keturis ar tris šimto balų įvertinimus.

Nidoje vakar maudytis buvo saugiausia: čia vyko pajūrio gelbėtojų čempionatas. Tačiau poilsiautojų gyvybes sergintys gelbėtojai turi už ką pagrūmoti: atsipalaidavę žmonės pervertina savo jėgas ir lenda į bangas.

Sportas. Orai.

Sportas. UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalyje „Paris St. Germain“ 2:1 nugalėjo Bargamo „Atalantą“.

Lietuvos A lygos futbolo čempionate Marijampolės „Sūduva“ 2:0 nugalėjo Vilniaus „Žalgirį“ ir vėl tapo sezono lydere.

NBA čempionato pratęsime penktas rungtynes iš septynių laimėjo Indianos „Pacers“ – klubas 108:104 nugalėjo Hjustono „Rockets“.

Dviratininkų lenktynės Prancūzijoje ir Italijoje. Dviračių plento pasaulio čempionatas kol kas atšauktas.

Dėl pandemijos neįvyks Paryžiaus maratonas.

Ved. Justė Tamošaitienė.