Žinios. Per praėjusią parą Lietuvoje – 26 nauji koronaviruso atvejai: 6 atvejai siejami su židiniu LNOBT

Lietuvoje praėjusią parą patvirtini 26 nauji koronaviruso atvejai, iš jų – šeši įvežtiniai. Dar šeši atvejai siejami su židiniu Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre.

Pasak užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus, Lietuva sieks įtikinti Europos Sąjungą, kad prie represijų ir rinkimų klastojimo Baltarusijoje prisidėjusiems asmenims būtų įvestos sankcijos.

Europos Sąjungos užsienio reikalų ministrai rytoj per vaizdo konferenciją aptars padėtį Baltarusijoje.

Iki parlamento rinkimų Lietuvoje likus mažiau nei dviem mėnesiams, situacija partijų reitingų lentelėje toliau kaista.

Kauno savivaldybė su įmone „Autokausta“ pasirašė sutartis dėl Dariaus ir Girėno stadiono rekonstrukcijos ir mokslo muziejaus „Mokslo sala“ statybos Nemuno saloje.

Būsimasis demokratų kandidatas į prezidentus Joe Bidenas savo viceprezidente pasirinko senatorę iš Kalifornijos Kamalą Harris.

Į Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetą šiandien iškviesti Registrų centro ir Higienos instituto atstovai.

Po matematikos egzamino fiasko, Švietimo ministras džiaugiasi, kad šiemet daugėja jaunuolių, perlipusių minimalų konkursinio balo slenkstį.

Lygiai prieš dvidešimt metų per pratybas nuskendus Rusijos branduoliniam povandeniniam laivui, žuvo visi 118 įgulos narių. Branduoliniame povandeniniame laive per pratybas Barenso jūroje įvykus sprogimui, laivas atsidūrė jūros dugne.

Ved. Ignas Andriukevičius.