Klauskite daktaro. Faktoriai, lemiantys galūnių „ledėjimą“, ir prieskoniai sveikai širdžiai

Laidos vedėjas Alvydas Unikauskas dar kartą primena žiūrovams – ne viskas, kas internete randama ir siejama su jo pavarde, yra tiesa. Štai daktaras įvardija dažnai pasitaikantį atvejį, kuomet interneto svetainėse, o ypač socialinėje platformoje „Facebook“, atsiranda įvairiausių pranešimų apie tai, jog daktaras A. Unikauskas neva rekomenduoja vienus ar kitus maisto papildus. Laidos vedėjas perspėja žiūrovus, jog šie būtų atidūs ir nepasiduotų klaidingai sukčių reklamai.

Šąlančios galūnės. Ką gali signalizuoti nuolat šąlančios pėdos ir kojos, kai nepadeda nei vilnonės kojinės, nei šilta avalynė? Daktaras A. Unikauskas atskleis 6 priežastis, lemiančias galūnių „ledėjimą“. Viena jų – antinksčių nuovargis.

Prieskoniai, kurie svarbūs širdžiai. Norint išsaugoti sveiką širdį, reikia atsisakyti ne tik blogųjų angliavandenių, bet ir reguliuoti į ruošiamą maistą dedamus prieskonius. Kokie prieskoniai ne tik gardina patiekalus, bet ir gerina širdies darbą? Konsultuoja kardiologijos klinikos profesorė Jurgita Plisienė.

Ved. Alvydas Unikauskas ir Liepa Norkevičienė.