Naujienų srautas

Verslas2019.01.17 17:27

Ūkio banką auditavę „Deloitte Lietuva“ turės sumokėti 3 mln. eurų

15min.lt 2019.01.17 17:27

Bankrutavusi akcinė bendrovė Ūkio bankas ir UAB „Deloitte Lietuva" pasiekė susitarimą ginče dėl Ūkio banko auditų, kuriuos UAB „Deloitte Lietuva“ atliko iki banko bankroto bylos iškėlimo 2013 metais. Pranešime spaudai teigiama, kad sudaryta taikos sutartis.

Susitarta, kad UAB „Deloitte Lietuva“ sumokės Ūkio bankui 3,019 mln. eurų. Ketvirtadienį Kauno apygardos teismas patvirtino šią taikos sutartį.

„Šalys yra patenkintos, kad šį klausimą pavyko užbaigti geranorišku ir abiem šalims bei Ūkio banko kreditoriams naudingu susitarimu. Susitarimas pasiektas nevertinant ir nepripažįstant nė vienos iš šalių atsakomybės“, – skelbiama pranešime.

Jokių išsamesnių komentarų šiuo klausimu nebus teikiama. 2012 metais audito įmonė „Deloitte Lietuva“ ir jos auditorius S. Babarskas atliko Ūkio banko 2011 metų finansinių ataskaitų auditą. Audito ir apskaitos tarnyba nustatė jo trūkumų ir 2014 metų liepą Lietuvos auditorių rūmams nurodė panaikinti S. Babarsko auditoriaus vardą bei pareiškė įspėjimą „Deloitte Lietuvai”.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi