Veidai

2022.01.11 15:07

Iš nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos traukiasi Monika Linkytė ir Artūras Aleksiejus-Alekas

Viktorija Lideikytė, LRT.lt2022.01.11 15:07

Keičiasi 2022-ųjų nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos „Pabandom iš naujo!“ dalyvių sąstatas – iš atrankos traukiasi Monika Linkytė ir Artūras Aleksiejus-Alekas.

Atlikėja Monika Linkytė portalui LRT.lt sakė iš atrankos pasitraukianti dėl sveikatos problemų. „Peršalau, gan smarkiai susirgau ir šiuo metu, deja, turiu susilaikyti nuo dainavimo ir pabūti tylos režime.

Labai gaila ir smarkiai liūdna, bet sveikata ir balsas šiuo atveju – svarbiausia“, – komentavo M. Linkytė, kartu su atlikėju Vaidotu Baumila atstovavusi Lietuvai 2015 m. „Eurovizijoje“.

2022 m. „Pabandom iš naujo!“ nebeišvysime ir Artūro Aleksiejaus-Aleko. Atlikėjas LRT patvirtino, kad traukiasi iš nacionalinės atrankos, tačiau plačiau komentuoti priežasčių nepanoro. „Asmeninės problemos, nenoriu apie tai kalbėti viešai“, – LRT.lt atsiųstame komentare rašė A. Aleksiejus-Alekas.

Praėjusią savaitę dėl nenumatytų aplinkybių scenoje negalėjo pasirodyti ir grupė „Basas pegasas“, tačiau juos išvysime trečioje atrankinėje laidoje.

Atrankinėse šių metų „Pabandom iš naujo!“ laidose iš viso turėjo pasirodyti 36 dalyviai (visą sąrašą rasite čia). Įvykus pokyčiams, antroje laidoje žiūrovai išvys 11 pasirodymų, o trečioje – 12. Į pusfinalį pateks 18 dalyvių.

Antroji „Pabandom iš naujo!“ laida – šeštadienį, sausio 15 d., nuo 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt