Veidai

2020.10.29 20:17

Koronavirusas nustatytas grupės „8 Kambarys“ nariui Deividui Alejūnui

Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2020.10.29 20:17

Žinią, kad grupės „8 Kambarys“ nariui Deividui Alejūnui nustatyta COVID-19 infekcija, portalui LRT.lt patvirtino pats atlikėjas, ketvirtadienio vakarą gavęs tyrimų rezultatus.

„Pradėjo skaudėti akis, laužyti kaulus. Nors temperatūra nepakilo, prasčiau pasijutęs nutariau užsiregistruoti tyrimui dėl COVID-19. Kadangi negalėjau prisiskambinti į karštąją liniją, man buvo atliktas mokamas tyrimas“, – portalui LRT.lt pasakojo D. Alejūnas, ketvirtadienio vakarą sužinojęs, kad yra užsikrėtęs koronavirusu.

Kur galėjo užsikrėsti, atlikėjas tiksliai nežino. „Užsiimu kontaktine sporto šaka K-1, galbūt ten, nors nesu tikras“, – svarstė jis.

LRT.lt primena, kad trečiadienį Vyriausybei dėl koronaviruso plitimo nusprendus vėl apriboti kultūrinių renginių žiūrovų skaičių, duetui teko trečią sykį nukelti savo koncertą Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Šie ribojimai neišvengiamai paveikė ir lapkričio 7 dieną suplanuotą iki šiol didžiausią grupės „8 Kambarys“ koncertą, kuris turėjo įvykti Kauno „Žalgirio“ arenoje. Su 300 žiūrovų toks renginys negali vykti – bilietų į jį įsigyta ženkliai daugiau.

„Tikriausiai 2020-ieji – ne mūsų metai“, – naujienas internete komentavo grupės nariai. Ketvirtadienio popietę jie pranešė, kad koncertas nukeliamas į 2021 metų balandžio 17 dieną.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt