Muzika

2020.10.29 17:50

Vėl apribojus renginius, „8 Kambarys“ jau trečiąsyk nukelia savo koncertą „Žalgirio“ arenoje

Ramūnas Zilnys, LRT.lt2020.10.29 17:50

Grupei „8 Kambarys“ 2020-ieji – lyg užkeikti. Trečiadienį Vyriausybei dėl koronaviruso plitimo nusprendus vėl apriboti kultūrinių renginių žiūrovų skaičių, duetui vėl tenka nukelti savo koncertą Kauno „Žalgirio“ arenoje.

LRT.lt primena, kad nuo šio penktadienio iki lapkričio 13 dienos renginiuose uždarose erdvėse leidžiama susirinkti ne daugiau nei 300 žiūrovų, taikoma daug papildomų saugumo taisyklių – nuo kaukių dėvėjimo iki žiūrovų registravimo ir atstumų tarp kėdžių.

Šie ribojimai neišvengiamai paveikė ir lapkričio 7 dieną suplanuotą iki šiol didžiausią grupės „8 Kambarys“ koncertą, kuris turėjo įvykti Kauno „Žalgirio“ arenoje. Su 300 žiūrovų toks renginys negali vykti – bilietų į jį įsigyta ženkliai daugiau.

„Tikriausiai 2020-ieji – ne mūsų metai“, – naujienas internete komentavo grupės nariai. Ketvirtadienio popietę jie pranešė, kad koncertas nukeliamas į 2021 metų balandžio 17 dieną. Negana to, ketvirtadienio vakarą paaiškėjo, kad grupės nariui Deividui Alejūnui nustatytas koronavirusas.

Naujienos grupei – itin apmaudžios, nes tai jau trečias sykis, kai tenka keisti koncerto „Žalgirio“ arenoje datą.

Koncertas, kuriame grupė ketino pristatyti iki šiol naujausią savo albumą „Panacėja“, turėjo vykti balandžio 4 dieną, tačiau tuo metu šalyje buvo įvestas karantinas ir uždrausti visi renginiai.

Koncertas buvo nukeltas į birželio 14 dieną, tačiau tuo metu renginių uždarose erdvėse žiūrovų skaičius vis dar buvo ribojamas iki vos 100 žmonių.

Grupė koncertą dar sykį nukėlė – į lapkričio 7 dieną. Praėjusią savaitę LRT.lt tiesioginėje transliacijoje apsilankę dueto nariai Karolis Talutis ir Deividas Alejūnas vis dar tikėjosi, kad pavyks šį pasirodymą surengti, nebekeičiant planų, tačiau dabar paaiškėjo, kad koncerto teks palaukti bent iki kito pavasario.

„8 Kambarys“ – ne vienintelė Lietuvos grupė, kurios rudens planus smarkiai sutrikdė koronaviruso plitimas ir nauji renginių ribojimai.

Trečiadienį apie tai, kad jos koncertas Vilniaus salėje „Compensa“ galutinai atšaukiamas, pranešė roko grupė „ba.“. Pasirodymas turėjo vykti šį penktadienį, jis jau buvo sykį nukeltas – iš šių metų pavasario.

Tačiau yra ir atlikėjų, kurie ketina prisitaikyti prie naujų ribojimų. Pavyzdžiui, penktadienį Palangos koncertų salėje įvyks grupės „Biplan“ ir Karinos Krysko koncertas, kurio nuspręsta nenukelti ir neatšaukti. Bus apsiribota 300 žiūrovų skaičiumi.

Taip pat ketina elgtis dainininkė Inga Jankauskaitė, penktadienį Klaipėdoje pradedanti savo albumo „Tau ir man“ pristatymo koncertų turą ir jo metu iki lapkričio pabaigoje aplankyti net 14 Lietuvos miestų.

„Teks parduoti mažiau bilietų, nei galėjome. Viskas tampa labai sudėtinga – dar ir todėl, kad salių nuomos kainos dėl to nemažėja“, - šios savaitės Vyriausybės sprendimus vertino dainininkės vadybininkas Martynas Tyla.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt