Naujienų srautas

Tavo LRT2018.12.08 21:00

Prasideda projekto „Du balsai – viena širdis“ finalas: nugalėtojus rinks žiūrovai

Šeimų duetai pasiekė finalą – šeštadienį paaiškės, kuri pora puikuosis nugalėtojų titulu ir pagrindiniu prizu. Laidoje „Du balsai – viena širdis“ varžysis keturios iš pusfinalio atkeliavę poros ir ta, kurią grąžins komisija. Nugalėtojus rinks televizijos žiūrovai.

Muzikiniame šou rungsis Aurelija Meškauskienė ir Rapolas Kęstutis Meškauskas, Gedeminas ir Inga Jepšai, Gražina Kriščiūnienė ir Reda Venediktova, Ruslanas Kirilkinas ir Viktorija Koblova bei komisijos narių Manto Stonkaus, Dovilės Filmanavičiūtės ir Katažinos Zvonkuvienės nutarimu grąžinta pora.

Tiesa, laimėtojai džiaugsis ne tik išplėšta pergale. Už ilgą kovą projekte „Du balsai – viena širdis“ geriausias duetas gaus pagrindinį prizą – kelialapį į žvaigdžių kalve vadinamą Holivudą.

E. Blaževič/LRT nuotr.

Kaip anksčiau portalui LRT.lt pasakojo projekto „Du balsai – viena širdis“ prodiuseris Laurynas Šeškus, balsuos televizijos žiūrovai. 

„Į finalą pateks penkios poros, tačiau viskas vyks dviem etapais. Iš penkių porų tris išrinks publika salėje, balsuodama išmaniosiomis kėdėmis, ir komisija.

Vėliau iš tų trijų porų laimėtoją rinks televizijos žiūrovai, vyks tiesioginis balsavimas. Pernai buvo taip pat. Tad nugalėtoją išrinks tik televizijos žiūrovai“, – kalbėjo jis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi