Tavo LRT

2018.11.21 19:41

Kodėl projekte „Du balsai – viena širdis“ J. Jurkutei-Širvaitei prireikė kibiro?

LRT.lt2018.11.21 19:41

Be smagių pokštų LRT projekto „Du balsai – viena širdis“ komisija nebegali. Šį kartą studijos žiūrovus ir kolegas nustebino Jurgita Jurkutė-Širvaitė. Ji į sceną atsinešė kaspinu perrištą kibirą.

Nuoširdžiausias muzikinis šou „Du balsai – viena širdis“ žiūrovus džiugina ne tik ypatingais muzikiniais pasirodymais. Jau tapo įprasta, kad komisijos nariai Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep, Katažina Zvonkuvienė bei Mantas Stonkus ir projekto vedėja J. Jurkutė-Širvaitė vieni kitiems krečia smagius pokštus.

J. Auškelio/LRT nuotr.

Šį kartą studijos žiūrovus bei kolegas nustebino J. Jurkutė-Širvaitė. Ji į sceną atsinešė kaspinu perrištą kibirą.

„Indrė Stonkuvienė socialiniame tinkle net sukūrė vaizdo įrašą, kad šį projektą reikėtų pervadinti į „Kas priverks toną ašarų?“ – publiką prajuokino projekto vedėja.

J. Auškelio/LRT nuotr.

„Mantai, gelbėju jūsų namus – kad nebūtų potvynio“, – įteikdama ašaroms skirtą kibirą pokštavo žinoma moteris. M. Stonkus pasijuokė, kad kibiro turėtų užtekti bent trims laidoms.

„Du balsai – viena širdis“ jau pasiekė finišo tiesiąją. Po šio šeštadienio laidos paaiškės, kurie duetai keliaus į pusfinalį ir pratęs kovą dėl pagrindinio šeimų duetų projekto prizo.

LRT TELEVIZIJOS žiūrovai aršią itin populiaraus projekto kovą ir jautrų Nijolės Pareigytės-Rukaitienės duetą su dukra išvys jau šį šeštadienį 21 val.

Populiariausi