Tavo LRT

2020.01.09 14:26

„Eurovizijos“ gerbėjus LRT kviečia atvykti į nacionalinės atrankos filmavimus

LRT.lt2020.01.09 14:26

Šią savaitę prasidėjo nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos. Pirmosios fimavimas LRT didžiojoje studijoje vyko antradienį, o LRT TELEVIZIJOS žiūrovai ją galės išvysti šeštadienį. Ne visi „Eurovizijos“ gerbėjai, akylai stebintys atrankas ir palaikantys savo favoritus, žino, jog šį reginį gali nemokamai pamatyti savo akimis ir dalyvių pasirodymus stebėti gyvai.

LRT vyriausiasis prodiuseris Audrius Giržadas sako, jog dainų konkurso gerbėjai, norintys iš arti stebėti nacionalinę atranką, gali ateiti į jos filmavimus. Juos, kaip ir bet kurį kitą LRT projektą, žiūrovai gali stebėti nemokamai. „Tereikia užsiregistruoti el. paštu registracija@lrt.lt, o laiške nurodyti savo vardą, pavardę ir keliese norite ateiti“, – portalui LRT.lt sako A. Giržadas.

Įprastai registracija vyksta į einamąją savaitę vykstančius filmavimus. Antradieniais vykstantys nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos filmavimai prasideda 19 val. ir trunka maždaug iki 22 val.

Nors dalyvauti filmavimuose vaikams draudžiama nėra, visgi A. Giržadas įspėja tėvelius, į filmavimus ketinančius atsivesti mažuosius. „Filmavimų metu LRT didžiojoje studijoje būna didelis garsas ir ryški, nuolat besikeičianti šviesa, kas vaikams nėra labai gerai“, – sako A. Giržadas.

Iš viso bus parodytos šešios laidos – trys atrankinės, dvi pusfinalių laidos ir nacionalinės atrankos finalo laida.

2-oji atranka bus filmuojama sausio 15 d. (trečiadienį).

3-oji atranka bus filmuojama sausio 21 d. (antradienį).

4-oji atranka bus filmuojama sausio 28 d. (antradienį).

5-oji atranka bus filmuojama vasario 4 d. (antradienį).

6-oji atranka bus filmuojama vasario 15 d. (šeštadienį).

Pirmasis nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos filmavimas įvyko praėjusį antradienį, sausio 7 d. Kas tapo komisijos ir žiūrovų favoritais paaiškės jau šį šeštadienį, sausio 11 d. 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt