Naujienų srautas

Sportas2025.02.28 11:14

Už pergales ne tik aikštėje: „Žalgiris“ LKL rungtynes skirs Ukrainos palaikymui

LRT.lt 2025.02.28 11:14
00:00
|
00:00
00:00

Tokios pergalės suvienija. Vakar Kauno „Žalgirio“ krepšininkai išvykoje įveikė Belgrado „Crvena Zvezda“ komandą ir priešiškai nusiteikusias tribūnas. Vienybės jausmą „Žalgirio“ organizacija kviečia tęsti ir toliau – visos už bilietus į kovo 2 d. rungtynes „Žalgirio“ arenoje surinktos lėšos bus skirtos pagalbą Ukrainai teikiančioms organizacijoms, rašo zalgiris.lt.

Belgrado arenoje susirinkę sirgaliai dar per apšilimą skandavo karą Ukrainoje pradėjusios valstybės vardą, o provokacijos pasiekė kulminaciją iškart po komandų pristatymo, ką užfiksavo ir visi per televiziją rungtynes stebėję „Žalgirio“ gerbėjai.

Prieš rungtynes su „Žalgiriu“ – Rusijos vėliava Belgrado arenoje

Nepaisant provokacijų ir priešiškos atmosferos, „Žalgirio“ krepšininkai ryžtingai stojo į kovą su šeimininkų komanda ir galiausiai šventė pergalę 86:80. „Crvena Zvezda“ klubas šiame Eurolygos sezone buvo įveiktas jau antrą sykį ir penktą kartą iš eilės.

Ne kartą parodžiusi savo tvirtą poziciją dėl karinės agresijos Ukrainoje, Kauno „Žalgirio“ organizacija ir toliau siekia padėti už savo laisvę kovojantiems ukrainiečiams.

„Žalgirio“ organizacija kviečia sirgalius atsidėkoti Belgrado tribūnas nutildžiusiems žalgiriečiams atvykstant (ar bent nusiperkant bilietus) į sekmadienio, kovo 2 d., rungtynes su Utenos „Uniclub Bet – Juventus“ ekipa „Žalgirio“ arenoje, o visos už bilietus surinktos lėšos bus pervestos pagalbą Ukrainai teikiančioms organizacijoms.

Už pergales ne tik aikštėje!

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi