Naujienų srautas

Sportas2019.02.22 22:58

Pergale džiaugęsis Š. Jasikevičius: laimėjome negražiu krepšiniu ir kovojimu

Rytis Kazlauskas, LRT.lt 2019.02.22 22:58

Kauno „Žalgirio“ tvirtovėje penktadienio vakarą įvyko ilgai laukta šventė – žalgiriečiai Eurolygos dvikovoje nugalėjo Podgoricos „Budučnost“ komandą bei nutraukė trijų pralaimėjimų seriją turnyre bei nuplovė pralaimėjimo kartelį po praėjusį savaitgalį patirto pralaimėjimo KMT taurės finale Vilniaus „Ryto“ komandai.

Po susitikimo vyriausiasis žalgiriečių treneris Šarūnas Jasikevičius džiaugėsi savo auklėtinių pasiekta pergale.

„Svarbiausia buvo laimėti. Tą ir padarėme. Buvo labai daug gerų dalykų, buvo ir nervingumo ir noro laimėti. Tai kišo koją. Šiandien laimėjome negražiu krepšiniu bei kovojimu. Kažkaip išstenėjome. Tai svarbiausia šiai dienai – kuo ilgiau kabintis ant aštuntuko bei gerinti žaidimą. Turime įtraukti visus žaidėjus į rotaciją“, – aiškino treneris.

– Kaip vertinate Thomo Walkupo žaidimą įžaidėjo pozicijoje?

– Manau, kad Thomas sunkiais momentais patraukė komandą. Tai nebuvo klasikiniai įžaidėjo elementai. Man smagu, kad jis antroje pusė padarė išvadas po petraukas. Sustabdė dukart varžovų puolimą, pasiėmė kamuolius, krito ant jų. Jis tikrai yra kovotojas iš didžiosios raidės, reikia, kad jis pridėtų krepšinio elementų. Manau, kad jis gali duoti daugiau. Kol jis buvo aikštelėje, N. Cole‘as buvo kontroliuojamas. Ketvirtajame kėlinyje jis įvedė komandą į žaidimą. Šioje pozicijoje T. Walkupas žaidžia ne iš gero gyvenimo.

– Ką galite pasakyti apie komandos žaidimą ketvirtojo kėlinio metu?

– Ketvirtajame kėlinyje gynyba buvo labai gerai. Šiek tiek elementų pakeitėme. Nenorėjo gintis labai agresyviai. Kadangi įsižaidė N. Cole‘as reikėjo agresyviau gintis. Įmetė vieną tritaškį Clarkas nuo lentos, o tai varžovų sumažina pasiekimą iki 11. Galėjome nuimti ir vieną varžovų reidą, taigi galėjo būti ir su 9 praleistais taškais. Gynemės aukštumoje.

– Kas nutiko Antanui Kavaliauskui? Kodėl jis nežaidė?

– Treniruotės metu Kavaliauskas gavo traumą. Nemanau, kad tai kažkas netikėto. Atrodo, kad tai tik blauzdos patempimas. Pirmadienį bus daromi pakartotini tyrimai.

– Brandonas Daviesas šįryt sulaukė šeimos pagausėjimo. Ar tai turėjo įtakos jo žaidimui?

– Jis tikrai gali pataikyti, mes naudojame tai daug savo žaidime. Jis gali išsimesti metimus, jo vidutinio nuotolio metimas geras kaip Pauliaus ar Antano. Rungtynes pribaigė Davieso metimai, kuomet varžovai išleido žemesnę sudėtį. Daug Brandonas naktį nemiegojo, laukė pietų miego. Matosi, kad žmogus spėjo išsimiegoti.

– Artūras Milaknis pasižymėjo galingu dėjimu. Ar esate kada jį matęs taip dedant į krepšį?

– Sąžiningai tą matome kiekvieną dieną. Jis tikrai žymiai daugiau šoka į viršų negu jūs galvojate. Jis tik bėgioja apie tritaškį. Milas yra geresnis atletas nei žmonės galvoja.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi