2019.01.21 09:51

Solidus D. Sabonio pasirodymas padėjo „Pacers“ nuskinti dar vieną pergalę

LRT.lt2019.01.21 09:51

Darrenas Collisonas (19 taškų, devyni rezultatyvūs perdavimai) tempė „Pacers“ į priekį pirmoje rungtynių pusėje, Victoras Oladipo puikiai pasirodė antrojoje (21 taškas, iš kurių 16 – antroje rungtynių pusėje), nuo atsarginių suolo pakilęs Domantas Sabonis pridėjo dar 16 (6/13 dvitaškių, 4/4 baudų, 8 atkovoti kamuoliai), o Indianapolio „Pacers“ iškovojo užtikrintą pergalę 120:95 (34:26, 22:15, 27:30, 37:24) prieš Šarlotės „Hornets“.

Tai buvo jau ketvirtoji „Pacers“ pergalė per penkerias rungtynes NBA. Pirmąkart nuo 2013–2014 metų sezono Indianapolio ekipa jau 16-oje rungtynių atakavo iš toli geresniu nei 50 proc. taiklumu. Beje, paskutines ketverias rungtynes „Pacers“ laimėjo mažiausiai 12 taškų persvara.

Ne išimtis buvo ir „Šarlotės“ ekipa, kuri nuo pat rungtynių pradžios bandė pasivyti trečią pagal taiklumą lygoje demonstruojančią ir užtikrinta gynyba pagarsėjusią komandą.

„Hornets“ žaidėjo Kemba Walkerio 23-ijų taškų nepakako mesti didesnį iššūkį varžovams, kai jis nesulaukė daug pagalbos iš saviškių – Malikas Monkas pridėjo dar 11 taškų, kai Bismackas Biyombo ir Jeremy Lambas pelnė vos po 10 taškų.

O „Pacers“ pabėgo jau nuo pat dvikovos pradžios. D. Collisono 11 taškų per pirmą kėlinį padėjo „Pacers“ pabėgti 32:16, tačiau Šarlotės klubas su sėkminga atkarpa 12:2 prisivijo varžovus 34:28.

Antrajame kėlinyje „Pacers“ atstatė dviženklį pranašumą 45:32. Mileso Bridgeso du taiklūs tritaškiai iš eilės leido pasivyti 77:71, tačiau V. Oladipas buvo spurto 7:0 iniciatorius ir Indianapolio klubas vėl atitolo. Dar po vieno spurto 7:0 „Pacers“ pirmavo jau 99:81 likus žaisti 6:46 min.

Iškovoję jau 31-ą pergalę ir patyrusi 15 pralaimėjimų „Pacers“ žengia Rytų konferencijos trečioje vietoje.