Naujienų srautas

Sportas2018.12.24 23:02

Lietuvės parsiveža medalius iš sniego tinklinio varžybų

Rugilė ir Gerda Grudzinskaitės bei Daiva Anuškevičiūtė Maskvoje surengtame pirmajame Europos sniego tinklinio ture iškovojo bronzos apdovanojimus. Kita Lietuvos merginų komanda – Ieva Dumbauskaitė, Urtė Andriukaitytė ir Vytenė Vitkauskaitė – nukeliavo iki ketvirtfinalio.  

Sniego tinklinis – sparčiai populiarėja. Jis paplūdimio tinklininkams suteikia galimybių išbandyti jėgas ir žvarbiomis oro sąlygomis ne ant smėlio, bet ant sniego. Čia žaidžiama trys prieš tris ir su sunkesniu nei paplūdimio tinklinyje kamuoliu.

„Truputį šalta, bet mums patinka. Šiame aikštyne tai suteikia labai gerų emocijų. Ir toks šaltas oras čia mums suteikia dar daugiau energijos. Tai išties smagu“, – sako tinklininkė V. Vitkauskaitė.

Sniego tinklinis nėra olimpinė sporto šaka, bet gali ja tapti, tuomet tinklinis būtų žaidžiamas ir žiemos, ir vasaros žaidynėse. Tarptautinė tinklinio federacija ir Tarptautinis olimpinis komitetas yra pasirašę ketinimų protokolą dėl sniego tinklinio įtraukimo į olimpinių žaidynių programą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi