Naujienų srautas

Sportas2018.11.29 22:43

Š. Jasikevičius po pergalės prieš „AX Armani“ džiaugėsi, bet dideliu optimizmu netryško

LRT.lt 2018.11.29 22:43

„Tai buvo ilgai laukta pergalė, – po pergalingų rungtynių Kaune 83:78 prieš Milano „AX Armani“ kalbėjo vyriausiasis „Žalgirio“ treneris Šarūnas Jasikevičius. – Tikiu, kad mūsų sirgaliai rytoj eis į darbą geresnės nuotaikos. Nepademonstravome idealaus žaidimo, bet ši pergalė namuose yra labai maloni“.

Tačiau didelio džiaugsmo trenerio veide nebuvo matyti. „Labai didelių žaidimo pagerėjimo greitai padaryti sunku, – priminė Š. Jasikevičius. – Daliname daug taškų, pirmas kėlinys buvo labai blogas, trečias taip pat. Neretai nesugebėjome laikytis varžybinio plano“

Š. Jasikevičiaus teigimu, šias rungtynes galėjo laimėti bet kuri komanda.

„Jei norime šiais metais ko nors pasiekti Eurolygoje, turime padaryti tai, kam ruošiamės. Žaidimas turėtų gerėti, bet...“ – Š. Jasikevičius padarė pauzę.

„Nepamirškime, kad aikštėje yra dvi komandos, – tęsė jis. – Varžovai juk irgi ruošėsi rungtynėms tris dienas. Bet kuri komanda čia turi įspūdingą sudėtį. Mums riekia kiekvieną dieną persilaužti per save. Kiekvieną kartą turime kažkur rizikuoti, bet didžiausia problema, kad neišpildome didžiosios dalies žaidybinio plano“.

Bet Š. Jasikevičius spėjo pasidžiaugti, kad pagaliau „Žalgirio“ žaidėjai žino, ką kiekvienas turi daryti aikštėje.

„Anksčiau pasitaikydavo situacijų, kad tik trys žaidėjai aikštėje žinodavo, kokį derinį darome. Priminsiu, kad krepšinis yra komandinis žaidimas“, – sakė Š. Jasikevičius.

Šarūnas Jasikevičius, E. Blaževič/LRT nuotr.

Sulaukęs klausimo apie „AX Armani“ lietuvius Mindaugą Kuzminską ir Artūrą Gudaitį, treneris priminė, kad M. Kuzminskas – buvęs NBA krepšininkas, o A. Gudaitis – didelė jėga po krepšiais. 

„Tačiau man reikėtų daugiau žiūrėti savo daržą, – nukirto Š. Jasikevičius. – Dar turime, ką gerinti. Jau žinome, kad kiekvieną kartą, kai atsipalaiduojame, būname nubausti. Negalime sau to leisti“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi