Sportas

2018.08.12 09:07

A. Šerkšnienę finale pralinksmino pranešėjas: ten ne mano pavardė buvo

Dovilė Šeduikytė, 15min.lt2018.08.12 09:07

Pirmą kartą į Europos čempionato finalą patekusi Agnė Šerkšnienė užėmė šeštąją vietą 400 metrų bėgime. Nors rezultato tikėjosi geresnio, bėgikė nenusimena ir džiaugiasi, kad nuostabų sezoną vainikavo aukščiausio lygio varžybos. „Vertinu gerai, nes pirmas Europos čempionato finalas. Sakiau, kad nenoriu būti paskutinė ir ketvirta“, – po finalo juokėsi lietuvė. 

A. Šerkšnienė finale distanciją įveikė per 51,42 sek., bet medalius iškovojusios bėgikės buvo itin greitos. Agnės šį sezoną pasiekto Lietuvos rekordo (50,99) nebūtų užtekę bronzai. 

„Rezultatai tikrai labai aukšti. Su tokiu gali ir pasaulio čempionato finale bėgti“, – varžovių greitį įvertino lietuvė. 

Prieš finalą Berlyno olimpiniame stadione pranešėjui sunkiai sekėsi ištarti lietuvės pavardę. A. Šerkšnienė tik šypsojosi: „Būna. Buvo tokia populiari daina „They call me Stacey. That`s not my name“. Tai, kai mane kaip įdomiai pavadina, ji man skamba ir galvoju „Čia ne mano vardas“. Bet aš nepykstu. Ateis laikas ir išmoks.“ 

„Manau, viskas buvo gerai. Bėgosi gerai, o kodėl toks rezultatas net nežinau. Galbūt per greitas buvo startas, bet buvo toks planas – rizikuoti. Rezultatas galėjo būti geresnis, bet aš patenkinta“, – po pasirodymo šypsojosi Šveicarijoje besitreniruojanti ir gyvenanti sprinterė. 

Visą savo sezoną, kuris buvo pažymėtas net septyniais šalies rekordais, A. Šerkšnienė vertina puikiai: „Šitiek rekordų padariau. Peržengiau 51 sekundės ribą. Labai džiaugiuosi. Smagu dalyvauti Europos čempionate. Labai mėgstu tokias dideles varžybas, o ne kaimo. Tai suteikia labai daug motyvacijos ir toliau sportuoti.“ 

Bėgikė tiek pusfinalyje, tiek finale prie geriausio savo sezono rezultato nepriartėjo, bet nesikremta: „Iš treniruočių žinau, kad forma tikrai yra gera. Toks rezultatas ir dabar nėra prastas. Jis arti to, ką bėgiojau visada. Lietuvos rekordas ne kiekvieną dieną bėgasi, bet tikėjausi čia geresnio rezultato.“

Lietuvei priklauso trečias geriausias rezultatas Europoje šį sezoną (50,99).

Šiais metais A. Šerkšnienė Lietuvos rekordus gerino jau septynis kartus: 400 m bėgimo uždarose patalpose ir 200 m bėgimo – po tris kartus, 400 m bėgimo – vieną kartą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt