2018.07.19 21:57

„Apollon“ pasiekė revanšą ir užbaigė „Stumbro“ pasirodymą Europos lygoje

DELFI.lt2018.07.19 21:57

Europos lygos pirmame atrankos etape ketvirtadienį vakare Kauno „Stumbras“ Kipre neišsaugojo pranašumo, pasiekto namuose. Atsakomajame mače Kipre „Stumbras“ nusileido 0:2 Limasolio „Apollon“ ekipai ir pasitraukė iš tolimesnių Europos lygos kovų.

Jau 7 min. po kampinio smūgiu iš arti „Stumbro“ vartininką nuginklavo Hectoras Yuste. Po pertraukos 62 min. tas pats futbolininkas antrąkart kamuolį pasiuntė į „Stumbro“ vartus. Šįkart po skerso perdavimo iš krašto aukštai pašokęs galva nukreipė kamuolį vartininkui tarp rankų.

Po praleisto įvarčio svečius iš Lietuvos gelbėtų įvartis, tačiau „Stumbrui“ sunkiai sekasi regzti atakas ir tvirtai rungtynes kontroliuoja aikštės šeimininkai.

Rezultatas

„Apollon“ 2 – 0 „Stumbras“

7 min. [1:0] Hectoras Yuste

62 min. [2:0] Hectoras Yuste

Pirmose rungtynėse Alytuje Kauno „Stumbras“ po paskutinę minutę pelnyto Levano Matčarašvilio įvarčio išplėšė pergalę 1:0, tad Nikosijoje kauniečiams tiktų lygiosios ir pralaimėjimas vieno įvarčio skirtumu, jei pavyktų įmušti patiems.

Nors ir prieš pirmas rungtynes, ir dabar labai ryškiais poros favoritais yra laikomi „Apollon“ futbolininkai, tačiau „Stumbras“ jau privertė save gerbti. Jei prieš pirmąsias rungtynes Kipro žiniasklaida kalbėjo tik apie formalumų sutvarkymus Lietuvoje, tai dabar kalbos atsargesnės.