Sportas

2018.07.13 13:45

Iš efektingų Neymaro griuvimo pozų sukurta originali abėcėlė

DELFI.lt2018.07.13 13:45

Brazilijos futbolo superžvaigždė Neymaras toliau traukiamas per dantį socialiniuose tinkluose. 

Pirmenybėse Rusijoje efektingai ir dažnai griuvinėjęs 26-erių brazilas internautus įkvėpė sukurti specialią Neymaro abėcėlę.

Joje raidės nuo A iki Z sudėliotos pasitelkus įvairiausias Neymaro griuvimo pozas. 

Primename, kad prieš keletą dienų Brazilijos futbolo legenda Ronaldo pabandė paaiškinti, kodėl Neymaras taip dažnai raitydavosi ant Rusijos stadionų vejos.

„Dar prieš penkerius metus aš jo tiesiai šviesiai paklausiau: „Kodėl tu taip elgiesi?“ Neymaras man atsakė taip reaguojantis todėl, kad smūgiai per kojas nepasikartotų, kad teisėjai pamatytų neteisybę. Ir aš jį puikiai suprantu – pačiam ne kartą buvo tekę pajusti varžovų spyrius ir smūgius. Kai neparodydavai, jog skauda, teisėjai nefiksuodavo pražangų arba praleisdavo viską pro akis“, – kalbėjo legendinis puolėjas.

Jis atsiliepė ir apie internautų kūrybingumą socialiniuose tinkluose.

„Socialiniuose tinkluose buriasi labai kūrybingi žmonės. Neymarui teks su tuo susigyventi ir visas šias pašaipas pabandyti pamiršti. Faktas, kad jam reikia išmokti kontroliuoti savo emocijas rungtynių metu. Jis labai rizikuoja ieškodamas varžovų geltonų kortelių aikštėje, kartais reikia bandyti elgtis gudriau“, – konstatavo futbolininkas.