Sportas

2018.04.07 21:13

Daviso taurė: R. Berankis išlygino mačo su suomiais rezultatą

ELTA 2018.04.07 21:13

Helsinkyje (Suomija) vykstančiame neoficialaus pasaulio vyrų teniso komandų čempionato – Daviso taurės (Davis Cup) varžybų – II grupės Europos-Afrikos zonos mače tarp Lietuvos ir Suomijos rinktinių po pirmosios dienos rezultatas yra lygus 1-1.

Pirmojoje šeštadienio dvikovoje 26-erių metų lietuvis Laurynas Grigelis (251-oji pasaulio raketė) 3:6, 6:1, 3:6 turėjo pripažinti 28-erių metų suomio Harrio Heliovaaros (453) pranašumą.

Vis dėlto antrajame susitikime Lietuvos rinktinės lyderis 27-erių metų Ričardas Berankis (84) 6:2, 6:7 (6-8), 6:3 įveikė 19-metį suomį Emilį Ruusuvuorį (592) ir išlygino mačo rezultatą.

Dvikova truko 2 val. 6 min.

R. Berankis atliko šešis neatremiamų padavimų, o jo varžovas - devynis, tačiau suomis padarė septynias dvigubas klaidas, kai tuo tarpu lietuvis – vos vieną.

Sekmadienį vyks dvejetų mačas ir dar du vienetų susitikimai.

26-erių metų lietuvis Laurynas Grigelis (251-oji pasaulio raketė) 3:6, 6:1, 3:6 turėjo pripažinti 28-erių metų suomio Harrio Heliovaaros (453) pranašumą.

Dvikova truko 1 val. 47 min.

L. Grigelis atliko dešimt neatremiamų padavimų, o jo varžovas - 11.

Lietuvos tenisininkas teigė, kad, jo nuomone, varžovo padavimas buvo pagrindinis ginklas, leidęs jam iškovoti pergalę.

„Varžovas šiandien labai gerai servavo, o man nepavyko susidoroti su jo padavimu. Kai man pavykdavo gražinti kamuoliuką į kortą, dažniau laimėdavau tašką, tačiau buvo nemažai geimų, kuomet po jo padavimų į žaidimą grąžindavau vieną ar du taškus. Akivaizdu, kad pergalei to yra gerokai per maža“, – po susitikimo kalbėjo L. Grigelis.

H. Heliovaara po mačo teigė esąs patenkintas savo žaidimu: „Gerai žaidžiau pirmame ir trečiame sete. Buvau agresyvus, gerai padaviau. Antro seto pradžioje turėjau galimybių laimėti varžovo padavimą, tačiau jomis nepasinaudojau. Tuomet L. Grigelis smarkiai pagerino savo žaidimą, o aš sumažinau apsukas. Džiaugiuosi, kad trečiame man pavyko dar sykį perimti iniciatyvą ir iškovoti labai svarbią pergalę“.

Antrojoje dvikovoje taip pat šeštadienį susitinka Lietuvos rinktinės lyderis 27-erių metų Ričardas Berankis (84) ir 19-metis suomis Emilis Ruusuvuoris (592).

Sekmadienį vyks dvejetų mačas ir dar du vienetų susitikimai.