2018.03.30 22:10

Netikėtumas sostinėje: pirmas realus „Žagirio“ pralaimėjimas ir saldi „Jonavos“ pergalė

DELFI.lt 2018.03.30 22:10

Po rinktinių pertraukos A lygos 5-ame ture užfiksuotas netikėtas rezultatas: šalies vicečempionas Vilniaus „Žalgiris“ namuose 1:2 (1:0) nusileido pirmą pergalę pasiekusiai „Jonavai“.

Mačo pradžia nieko blogo šeimininkams nežadėjo: 15 minutę į kontrataką pabėgusio Serge'o Nyuiadzio pirmą smūgį vartininkas atrėmė, bet antruoju bandymu prancūzas buvo tikslus ir išvedė „Žalgirį“ į priekį.

Antrame kėlinyje ypač aktyviai žaidę jonaviečiai pasiekė savo. 62 min. atakos smaigalyje atsidūręs Laurynas Stonkus smūgiavo nepriekaištingai ir išlygino rezultatą.

Drąsiai žaidę svečiai neskubėjo atsitraukti į gynybą ir saugoti taško. 67 min. po dar vienos žalgiriečių klaidos Laurynas Stonkus persvėrė rezultatą – 2:1.

Tai pirma „Jonavos“ pergalė A lygoje: su 5-iais taškais ekipa pakilo į šeštą poziciją. „Žalgirio“ sąskaitoje – 8 taškai, ekipa užima 3-ią vietą.