2018.03.12 19:53

„Nevėžis“ pakuteno padus „Žalgiriui“

DELFI.lt 2018.03.12 19:53

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) lyderiui Kauno „Žalgiriui“ (22 pergalės/3 pralaimėjimai) išvyka į Kėdainius vos nesibaigė liūdnai. Iš pradžių negailestingai triuškinamas vietos „Nevėžis“ (6/19) sugebėjo atsitiesti ir iki paskutinės minutės išlaikė intrigą – dvikovą svečiai laimėjo 79:73 (22:6, 19:25, 21:15, 17:27).

Kauniečiai nuo pat pradžios griebė jautį už ragų ir per 5 min. nurūko į priekį 15:2, o vos prasidėjus antram ketvirčiui svečių pranašumas jau viršijo 20 taškų.

Šarūnui Jasikevičiui į aikštę vienu metu išleidus visą komandos jaunimą – Paulių Valinską, Gytį Masiulį ir Martyną Sajų – Justo Tamulio vedamas „Nevėžis“ atsitokėjo. O Lesterio Medfordo tritaškis paskutinę pirmos rungtynių dalies sekundę aptirpdė šeimininkų deficitą iki 10 taškų.

Dar kartą varžovams į atlapus kėdainiečiai kibo paskutiniame kėlinyje, kuomet Jamesas Woodardas paleido keturių taiklių tolimų metimų papliūpą. Likus žaisti 5 min. „Nevėžis“ priartėjo iki 2 taškų – 64:66.

39-ą min. Kėdainių klubas turėjo galimybę išsiveržti į priekį, bet ekipos snaiperiai prametė kelis svarbius tritaškius. Galiausiai Lietuvos čempionai iškovojo pergalę, tačiau ji buvo kur kas sunkesnė nei buvo galima tikėtis.

„Žalgirio“ gretose į aikštę grįžo daugiau nei mėnesį dėl kojos traumos ir ligos nerungtyniavęs Beno Udrihas.

Pasižymėti taškais pirmadienį pavyko visiems dvylikai žalgiriečių.

Mačui Kėdainiuose Š. Jasikevičius neregistravo puolėjo iš Prancūzijos Axelio Toupane`o.