2018.01.28 20:20

Rungtynių pabaigoje iniciatyvos ėmęsis M. Normantas išplėšė pergalę „Nevėžiui“

basketnews.lt 2018.01.28 20:20

Margiris Normantas surinko paskutinius tris ir tuo pačiu pergalingus Kėdainių „Nevėžio“ (6-15) taškus, o jo vedami kėdainiškiai Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) rungtynėse 70:67 (20:12, 15:27, 16:12, 19:16) palaužė „Šiaulių“ (6-13) krepšininkus.

Prasidėjus lemiamai ketvirčio rezultatas dar buvo lygus (67:67), tačiau tuomet Normantas veržėsi krepšio link ir išprovokavo Donato Sabeckio pražangą bei realizavo abu baudų metimus, taip išvesdamas šeimininkus į priekį 69:67.

Kita šeimininkų ataka buvo kone identiška. Kamuolį gavęs Normantas išprovokavo dar vieną šiauliečių pražangą ir pataikė vieną baudos metimą.

Iki rungtynių pabaigos likus 7 sekundėms, puikią progą rezultatą išlyginti turėjo Kristupas Žemaitis, tačiau jo tritaškis tikslo nepasiekė, bet kamuolys paliko aikštelę nuo šeimininkų ir Antanas Sireika paprašė dar vienos minutės pertraukėlės.

Vis dėlto, tai šiauliečiams naudos neatnešė. Atakos smaigalyje atsidūrė Nicholas Zeisloftas, bet ir jo tolimas metimas skriejo pro šalį.

„Padarėme daug klaidų tiek gynyboje, tiek puolime. Turėjome laisvą metimą prieš minutės pertraukėlę, deja, nepataikėme“, – pasibaigus rungtynėms teigė „Šiaulių“ gynėjas Donatas Sabeckis.

„Nevėžis“: Margiris Normantas ir Gabrielius Maldūnas (5/13 dvit., 13 atk. kam.) po 13, Gintautas Matulis ir Valerijus Likhodėjus po 12.

„Šiauliai“: Nicholas Zeisloftas 23 (5/9 trit., 24 naud. bal.), Akeemas Wrightas ir Laurynas Birutis (8 atk. kam.) po 12.