2018.01.15 22:34

Kartu 60 taškų pelnę broliai Ballai atvedė „Vytautą“ į lengvą pergalę

basketnews.lt2018.01.15 22:34

Broliai Ballai sužaidė geriausias rungtynes Prienų-Birštono „Vytauto“ gretose, o Virginijaus Šeškaus auklėtiniai kovoje su Vilniaus „Lietuvos ryto“ dubleriais neturėjo jokio vargo.

Prieniškiai jaunuosius sostinės krepšininkus nugalėjo 130:93.

Intriga šiame susitikime laikėsi tik maždaug 8 minutes, kol galiausiai tolimų metimų kruša po truputį palaužė svečius.

Tolimų metimų fiestą pradėjo Justas Sinica, kuris pirmajame kėlinyje smeigė tris tolimus metimus. To rezultatas – „Vytautas“ jau po pirmojo kėlinio užtikrintai pirmavo (32:19).

Pirmoje antrojo kėlinio pusėje „Lietuvos ryto“ dubleriai dar sugebėjo išlaikyti panašų atstumą, tačiau nuo kėlinio vidurio „Vytautas“ jungė dar aukštesnę pavarą ir pabėgo dar toliau.

Kėlinį tolimu metimu paskutinę sekundę baigė LaMelo, o prieniškių pranašumas kilo į dar didesnes aukštumas (64:41).

Likusioje rungtynių dalyje intrigos nebeliko nė kvapo. Įspūdingais epizodais smaginosi ne tik broliai Ballai, bet ir „Vytauto“ naujokas Kervinas Bristolis.

100-ąjį tašką „Vytautas“ pelnė jau pačioje ketvirtojo kėlinio pradžioje, o prieniškiams beliko smaginti savo publiką efektingais dėjimais.

Naudingiausiu rungtynių žaidėju buvo pripažintas mačą su 17 taškų sąskaitoje baigęs Kervinas Bristolis.

„Vytautas“: LaMelo Ballas 31, LiAngelo Ballas 29, Regimantas Miniotas 19, Kervinas Bristolis 17, Justas Sinica 13

„Lietuvos rytas-2“: Deividas Sirvydis 19, Simas Jarumbauskas 10, Erikas Jermolajevas 8.