Naujienų srautas

Sportas2018.01.14 22:12

Antroji Dakaro maratono diena: lietuviai prie finišo artėja ir vėl būdami tarp 20 greičiausių

15min.lt 2018.01.14 22:12

Dvi maratono dienos Dakaro ralyje, kada tikėtis mechanikų pagalbos lenktynininkai negali, galima sakyti, yra pačios sunkiausios viso dykumų ralio metu. Lietuviai Benediktas Vanagas ir Vaidotas Žala finišavo tarp 20 greičiausių, o Antanas Juknevičius taip pat sparčiai važiuoja finišo link.

B. Vanagas su S. Rozwadowskiu finišą pasiekė preliminariai būdami 14-oje vietoje. Nuo lyderio jie atsiliko 41 min. 36 sek.

V. Žala ir S. Jurgelėnas finiše – 16-i. Nuo lyderio jie atsiliko 49 min. 9 sek.

Preliminariais duomenimis, A.Juknevičius šiame greičio ruože finišavo būdamas 18-as. Nuo lyderio sportininkas atsiliko 1 val. 3 min.

Staigmenų čia nėra. Greičiausias šiame greičio ruože – Stephane`as Peterhanselis, atstovaujantis „Peugeot“ komandai.

Vos 49 sekundėmis atsilikęs – antrasis „Peugeot“ ekipos narys, septintajame greičio ruože šeštadienį gelbėjęs šios dienos lyderio kailį ir atidavęs savo automobilio detales.

Trečiasis finiše – katarietis N. Al-Attiyahas, už prancūzą buvęs lėtesnis 2 min. 12 sek. Pradėjęs važiuoti lyg ant sparnų, lenktynininkas taip ir nesugebėjo būti greitesnis už S. Peterhanselį.

Po vakarykščio kapstymosi purve ir molyje, klimpimo smėlyje lenktynių nebetęsia nemažai dalyvių. Organizatoriai pranešė apie trijų keturračių vairuotojų pasitraukimą, 9 motociklininkų ir net 6 automobilių vairuotojų pasitraukimą.

Tarp pasitraukusių ir „Mini“ komandos „X-raid“ narys Yazeedas Al Rajhi, per praėjusias dienas ne kartą pademonstravęs gerus rezultatus.

Antroji maratono diena prasidėjo ne ką geriau. Organizatoriai pranešė, kad iš lenktynių traukiasi pora valandų anksčiau nei automobilių vairuotojai startavę motociklininkai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi