2018.01.10 22:37

Europos taurėje – galingų bavarų pamokos „Lietuvos rytui“

DELFI.lt 2018.01.10 22:37

Europos taurės „Top 16“ etapo F grupės antrose rungtynėse Vilniaus „Lietuvos rytas“ (0/2) svečiuose 68:81 (23:22, 19:13, 20:13, 19:20) nusileido Miuncheno „Bayern“ (1/1) ekipai.

Drąsiai mačą pradėjęs „Lietuvos rytas“ pirmame kėlinyje pirmavo 13:9, 17:14, tačiau sėkmingiau ketvirtį užbaigęs „Bayern“ po pirmų 10 min. pirmavo 23:22.

Antrame kėlinyje aikštės šeimininkai buvo įgiję 10-ies taškų persvarą (38:28).

Iki ilgosios pertraukos likus minutei svečiai kiek sušvelnino situaciją ir skirtumą sumažino iki 7-ių taškų (42:35). Po pirmosios mačo dalies švieslentė fiksavo 7-ių taškų „Bayern“ pranašumą – 42:35.

Po pertraukos įsibėgėjo Devinas Bookeris, kuris galingais dėjimais varė į neviltį „Lietuvos ryto“ ekipą. Iš viso galingo puolėjo sąskaitoje – 18 taškų (6/8 dvit., 6/7 baudų met.).

Įsibėgėjusi „Bayern“ komanda ketvirto kėlinio viduryje susikrovė solidžią persvarą ir paskutinės mačo minutės nekėlė didelių abejonių dėl mačo baigties. Likus 1 min. „Lietuvos ryto“ deficitas siekė 18 taškų (81:63).

Per paskutinę minutę „Lietuvos rytas“ pelnė 5 taškus ir skirtumą sumažino iki 13-os taškų, mačą „Bayern“ laimėjo 81:68.

„Lietuvos ryto“ gretose išsiskyrė Rokas Giedraitis, pelnęs 14 taškų, 11 pridėjo Mindaugas Girdžiūnas.

„Bayern“: Devinas Bookeris ir Jaredas Cunninghamas po 18, Nihadas Dedovičius 14, Milanas Macvanas 12, Danilo Barthelis 9.

„Lietuvos rytas“: Rokas Giedraitis 14, Mindaugas Girdžiūnas 11, Loukas Mavrokefalidis 9, Chrisas Krameris ir Martynas Echodas po 6, Arnas Butkevičius 5, Travis Petersonas 3, Egidijus Mockevičius 4, Artūras Jomantas ir Benas Magdenas po 2.