2018.01.07 23:33

„Arsenal“ – sensacingai eliminuotas iš FA taurės

eurofootball.lt 2018.01.07 23:33

Sekmadienį Anglijos futbolo asociacijos iššūkio taurėje sužaistos dar ketverios trečiojo etapo rungtynės.

Pirmą kartą per Arsene'o Wengero erą Londono „Arsenal“ klubas neįveikė trečiojo atrankos etapo. „Championship“ pirmenybėse žaidžianti „Notthingham“ rezultatu 4-2 nugalėjo be lyderių žaidusius „kanonierius“.

Erico Lichajaus dublio dėka „Nottinhgam“ po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 2-1, nors Peras Mertasackeris buvo išlyginęs rezultatą.

Antrajame kėlinyje pasipylė „Arsenal“ klaidos gynyboje ir už tai buvo skirti du 11 metrų baudiniai, kurie sėkmingai buvo realizuoti. 79-ąją minutę Danny Welbeckas buvo sugrąžinęs šiokias tokias vilkits pakovoti dėl patekimo tolyn, tačiau savo žiūrovų akivaizdoje žaidusi „Nottingham“ ekipa nesutriko.

Kitose rungtynėse kelialapį į kitą etapą gavo didžiausi „Arsenal“ konkurentai „Tottenham“. Harry Kane'o dublis ir dar vienas Jano Vertongheno įvartis nulėmė pergalę rezultatu 3-0 prieš „Wimbledon“.

„West Ham“ išvykoje neįveikė „Shrewsbury“, todėl turės peržaisti savo rungtynes. Į kitą etapą taip pat prasibrovė „Newport“.