Sportas

2017.12.30 20:35

Kaune statys naują ledo areną

Kauno savivaldybė planuoja statyti naują modernią ledo areną netoli „Girstučio“ baseino. Taip pat žadama atnaujinti ir senąją. Pasak miesto vadovų, ledo arenų poreikis auga, todėl jų per ateinantį dešimtmetį gali būti pastatyta ir daugiau.

Šalia „Girstučio“ sporto komplekso dirvonuojančiame maždaug 2 hektarų žemės sklype 2019 m. planuojama stovės moderni ledo arena. Simbolinę, naujos arenos statybas žyminčią kapsulę šioje vietoje ketinama įkasti kitais metais.

Naujoji arena, pasak Kauno vicemero Povilo Mačiulio, ne tik paįvairins gyventojų laisvalaikį, bet ir sudarys sąlygas sportininkams siekti aukštesnių rezultatų.

„Kaune yra didžiulis poreikis, norinčių sportuot yra kur kas daugiau. Dabar turime tokį pakilimą ir sporto banga sporto klubų, kurie profesionaliai žaidžia ledo ritulį ir matosi, kad ateityje tas poreikis tikrai didės tai niekas nebesiginčija, kad reikia sporto bazių, vienos ledo arenos. Jeigu norime kalbėt apie šitos sporto srities plėtrą, atsinaujinimą ir rezultatus ateityje, turime turėt ir ne vieną sporto kompleksą, o manau kokių 10 metų perspektyvoj mums jų reikės ir dar daugiau“, – sakė Kauno miesto savivaldybės vicemeras P. Mačiulis.

Maždaug 7 tūkst. kvadratinių metrų ledo sporto komplekse, planuojamos dvi aikštės – viena, 500 šimtų sėdimų vietų, būtų skirta varžyboms ir treniruotėms, kita – tik treniruotėms. Taip pat ketinama įrengti akmenslydžio takelius, parkavimo vietas.

Senosios Kauno ledo arenos taip pat žadama nepamiršti – atnaujinti ir ją.