2021.11.27 19:01

Anglijoje – dar viena triuškinanti „Liverpool“ komandos pergalė

LRT.lt2021.11.27 19:01

„Liverpool“ komanda antrą kartą per 7 dienas Anglijos „Premier“ lygoje šventė pergalę identišku rezultatu – 4:0.

Tokiu rezultatu šį vakarą „Anfield“ stadione buvo sutriuškinta „Southampton“ komanda, o prieš savaitę tokiu pačiu skirtumu krito Londono „Arsenal“.

Dvikovoje su „Southampton“ Jurgeno Kloppo auklėtiniai jau po pirmų 37 minučių pirmavo 3:0.

2-ąją ir 32-ąją minutėmis pasižymėjo portugalas Diogo Jota, o 37-ąją minutę trečią įvartį pridėjo Thiago Alcantara.

Antrojo kėlinio pradžioje paskutinę vinį į varžovų karstą kalė Virgilas van Dijkas.

„Liverpool“ po pergalės bent laikinai nuo pirmoje vietoje esančio Londono „Chelsea“ klubo sumažino atsilikimą iki taško.

Kitose rungtynėse antrą pergalę iš eilės pasiekė Steveno Gerrardo diriguojama Birmingamo „Aston Villa“, išvykoje 2:1 (0:1) palaužiusi Londono „Crystal Palace“.

S. Gerrardui tai buvo antrosios rungtynės prie „Aston Villa“ vairo.

Dar kita dvikova tarp „Norwich“ ir „Wolves“ ekipų baigėsi nulinėmis lygiosiomis.