Sportas

2021.08.07 12:26

Vokietijos penkiakovės trenerė išmesta iš Tokijo žaidynių už smūgį kumščiu žirgui

LRT.lt2021.08.07 12:26

Vokietijos šiuolaikinės penkiakovės komandos trenerė Kim Raisner buvo pašalinta iš Tokijo žaidynių, praneša Tarptautinė šiuolaikinės penkiakovės sąjunga (UIPM).

Kaip rašoma UIPM puslapyje, peržiūrėjus vaizdo medžiagą buvo pamatyta, kad trenerė suduoda kumščiu žirgui „Saint Boy“, su kuriuo jojo vokietė Annika Schleu.

Buvo nuspręsta, kad toks trenerės elgesys yra netinkamas, ir ji buvo pašalinta iš Tokijo žaidynių. Sprendimas buvo priimtas šeštadienį.

Iki jojimo rungties bendroje moterų penkiakovės įskaitoje penktadienį pirmavusi vokietė A. Schleu nesutramdė ašarų, kuomet jos žirgas, vardu „Saint Boy“, buvo visiškai nesuvaldomas.

Gyvūnas buvo išsigandęs, o po kelių raginimų botagu galiausiai ryžosi šokti per pirmąją kliūtį. Tačiau toliau jis šokti atsisakė, o daugkartinė pasaulio čempionė iš Vokietijos su ašaromis akyse baigė jojimo rungtį su nuliu taškų ir nusirito į 31-ąją vietą.

Beje, sportininkės atžvilgiu buvo išsakyta nemažai kritikos socialinėje erdvėje dėl jos smūgių žirgui botagu.

„Aš nepadariau klaidos, bet pasirodžius stadione žirgas tarsi užsiblokavo. Pajutau, kad kažkas atsitiko labai blogai, jis tiesiog norėjo eiti lauk“, – po varžybų kalbėjo 31-erių vokietė.

Priminsime, kad moterų penkiakovės vicečempione tapo lietuvė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt