Sportas

2020.09.27 10:55

Sunkiame mūšyje titulą iškovojęs Evaldas Petrauskas: iki kitos savo kovos pasitaisysiu 100 procentų

Martynas Nesavas, LRT.lt2020.09.27 10:55

Rugsėjo 26 d. „Siemens“ arenoje vykusiame „KOK Classic 3/Dream Boxing“ turnyre pergalę ir Baltijos šalių čempiono titulą po sunkios šešių raundų kovos taškais iškovojo Evaldas Petrauskas.

Nors prieš kovą abu boksininkai žadėjo nokautą, jo į „Siemens“ areną susirinkę žiūrovai neišvydo. Estijos boksininkas Semjonas Kamaninas užėmė išorinę ringo dalį ir visus šešis raundus nusprendė kovoti su E. Petrausku iš tolimesnės distancijos, ieškoti progų kontratakose, o lietuviui prireikė laiko tam, kad efektyviai sumažintų distanciją iki varžovo.

Tik ketvirtojo raundo pabaigoje E. Petrauskui pagaliau pasisekė atsidurti pakankamai arti varžovo, jo nepaleisti ir atlikti savo firmines stiprių smūgių kombinacijas.

„Jis labai daug mušė ant sutikimo, bandė mane gaudyti, bet nelabai jam ir pavyko – kelis smūgius pataikė ir tiek. Jau po trečiojo raundo pradėjau jausti, kad priešininkas turėjo vis mažiau ir mažiau jėgų, keletą raundų jaučiau, kad pats nieko negalėjau padaryti, daugiau priešininkas išlakstė“, – po kovos portalui LRT.lt teigė E. Petrauskas.

Taip pat skaitykite

Nors kovos pabaiga ir nebuvo tokia, kokią ruošė E. Petrauskas, bet pats boksininkas savo pasirodymu liko patenkintas, nors ir prisipažino – klaidų buvo padaryta nemažai

„Kovą vertinu neblogai, ji man praėjo be nokdaunų, nepraleidau stipresnių smūgių, kažko tokio pavojingo priešininkas nepadarė. Aišku, pačiam irgi nepavyko per daugiausiai padaryti, bet manau, kad buvau tikslesnis, atlikau galingesnių smūgiu, geriau gyniausi, todėl pergalės nusipelniau labiau.

Kvapo užteko, nebuvo taip, kad labai nudusau. Bet daug klaidų, labai daug klaidų. Turėjau keletą traumų prieš kovą, pasiruošime neturėjau tiek daug laiko ruošti bokso techniką, daugiau dirbau ties ištverme, bet iki kitos kovos pasitaisysiu 100 procentų“, – žadėjo E. Petrauskas.

Paklaustas apie laukiančią kovą dėl pasaulio čempiono titulo, lietuvis nedaugžodžiavo: „Nieko nežinau, šiandien atkovojau, dabar atsipalaiduosiu ir vėliau jau ruošiuosi kitoms savo kovoms.“

LRT.lt primena, jog šį šeštadienį Baltijos šalių bokso čempiono titulą iškovojęs Evaldas Petrauskas, Lietuvos bushido federacijos prezidento Donato Simonaičio teigimu, turės šansą kovoti 12 raundų kovoje dėl Pasaulio čempiono titulo.