Naujienų srautas

Sportas2020.05.18 14:31

„Žalgiris“ arenos balsas Žiurauskas – apie savo darbo specifiką, kuriozus ir dainas su Kalniečiu

LRT.lt 2020.05.18 14:31

Kauno „Žalgiris“ savo sirgaliams pristato jubiliejinį – jau 20-ąjį #ŽalgirisOnAir tinklalaidės epizodą. Šį kartą studijoje prie laidos vedėjo Kipro Serpausko prisijungė „Žalgirio“ arenos balsas Andrius Žiurauskas.

Žinomas aktorius „Žalgirio“ rungtynėse pranešėju dirba jau daugiau nei 15 metų, o jo balsas yra puikiai pažįstamas visiems, kurie bent kartą apsilankė žaliai baltų namų rungtynėse.

„Į „Žalgirį“ atėjau 2004 metais ir nuo tada turbūt 80 procentų namų rungtynių esu vedęs. Tai tų rungtynių yra tikrai daug“, – apie savo darbą su „Žalgiriu“ pasakojo emocingasis A. Žiurauskas.

Žinoma, per tokį ilga laiką 44-erių metų kauniečiui nepavyko išvengti ir įvairių kuriozinių situacijų bei nesusipratimų. Štai dar legendinės Kauno sporto halės laikais kartais pavykdavo pristatyti ne visus žalgiriečius.

„Dabar arenoje man pranešinėjant visų žaidėjų pavardės eina didelėmis raidėmis ekranuose ir reikia būti tikru žiopliu, kad praleistum. Dar senais laikais Kauno sporto halėje, kai dar viską skaitydavau tik iš lapų, kažkada nepranešiau Dainiaus Šalengos. Dar dabar kartu su Dainiumi juokiamės, nes tiesiog sąraše kažkaip prabėgo akys ir Dainiaus nepagarsinau. Tada jis sužaidė sezono rungtynes“, – smagią istoriją prisiminė visą Europą savo emocijomis žavintis A. Žiurauskas.

Ir Eurolygos dėmesį į save atkreipęs kaunietis yra neatsiejama ne tik rungtynių, bet ir komandos sutikimo po iškovotų titulų renginių dalis. Tokiomis progomis tenka ir padainuoti, ir prašyti krepšininkų sąmoningumo.

„Tradicinis dalykas – labai smagu yra su Mantu Kalniečiu bliauti „Ant tėvo dalgio ašmenų“. Taip, bliauti, nes kito žodžio tam nėra. Čia yra klasika“, – išdavė rungtynių pranešėjas, taip pat papasakojęs apie įsimintiniausią komandos sutikimą 2011 metais.

Dvidešimtoje #ŽalgirisOnAir tinklalaidėje su A. Žiurausku kalbama:

apie atostogas ir alternatyvių darbų paieškas (0:35);
apie ekstremalią kelionę į Estiją, užmirštas „Žalgirio“ rungtynes ir žaidimus su telefonu rungtynių metu (7:41);
apie kariavimą su apšvietėjais, nepristatytą Dainių Šalengą ir neužrašytas teisėjų pavardes (20:44);
apie dvigubą rolę „Žalgirio“ arenoje, neteisingai ištartas legionierių pavardes ir trenerių pagyras (26:30);
apie personažus, užlipdytas etiketes ir Eurolygos reportažą (32:55);
apie žmonių dėmesį, kritiką ir įsimintiniausią LKL čempionų taurės paminėjimą (45:04);
žiūrovų klausimai (51:50).

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi