Pasaulyje

2019.04.01 16:41

Vokietijoje surinkti trijų per aviakatastrofą žuvusių rusų palaikai

BNS2019.04.01 16:41

Vokietijos tarnybų darbuotojai pirmadienį surinko trijų žmonių, įskaitant vienos turtingiausių Rusijos moterų, palaikus po ankstesnę dieną netoli Frankfurto įvykusios verslo klasės lėktuvo katastrofos.

Rusijos oro bendrovė „S7 Group“ nurodė, kad jos akcininkė Natalija Filiova buvo šešiaviečiame vienmotoriame lėktuve „Epic LT“, sekmadienio popietę nukritusiame ir sudegusiame viename lauke, kai orlaivis artėjo prie nedidelio Egelsbacho oro uosto.

Žurnalo „Forbes“ 2018 metų duomenimis, N. Filiovos turtas vertinamas 600 mln. JAV dolerių; ji buvo ketvirtoji turtingiausia moteris Rusijoje.

Rusijos žiniasklaidos pranešimuose sakoma, kad N. Filiova, valdžiusi S7 grupę kartu su savo vyru Vladislavu Filiovu, lėktuvu skrido su savo tėvu Valerijumi Karačiovu ir pilotu Andrejumi Dikunu. Vokietijos policija nurodė, kad lėktuve buvo du Rusijos piliečiai, bet jų tapatybė kol kas nenustatyta.

Darmštato miesto prokuratūra nurodė, kad palaikų skrodimą ketinama atlikti antradienį.

Lėktuvas buvo pakilęs iš Viduržemio pajūrio miesto Kanų – turtingų rusų pamėgto kurorto Prancūzijos Rivjeroje.

Nelaimės priežastys kol kas neaiškios.

Maskvoje įsikūręs Tarpvalstybinis aviacijos komitetas, tiriantis aviakatastrofas, susijusias su orlaiviais iš Rusijos ir kai kurių buvusių sovietinių respublikų, savo pranešime nurodė pasiuntęs ekspertų grupę padėti vokiečių ekspertams tirti incidentą.

S7, kurios pagrindinė veiklos bazė yra Domodedovo oro uostas Maskvoje, priklauso oro vežėjų aljansui „Oneworld“ ir skraidina 150-a maršrutų 35-ose šalyse, naudodama 56 „Airbus“ ir 23 „Boeing“ lainerius. V. Filiovas yra bendrovės direktorių valdybos pirmininkas, sakoma įmonės 2018 metų 3-ojo ketvirčio finansinėje ataskaitoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.